آزمون:اعضای تیم در بازی برابر بلاروس محک جدی می خورند - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتوپ و تورفوتبال

آزمون:اعضای تیم در بازی برابر بلاروس محک جدی می خورند

تمرینات بازیکنان برای حضور در مرحله دوم رقابتهای انتخابی المپیک از امروز در مرکز ملی فوتبال آغاز شده است.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، مریم آزمون، مربی تیم ملی فوتبال گفت:تمرینات بازیکنان از امروز  در دو نوبت زیر نظر کادر فنی برگزار می شود تا اعضای تیم بتوانند به آمادگی کامل برای دیدار برابر حریفان خود در مرحله مقدماتی المپیک و همچنین دو دیدار دوستانه برابر بلاروس برسند.

آزمون در خصوص برگزاری دیدار مقابل بلاروس گفت:دو بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال بلاروس به آمادگی هر چه بیشتر بازیکنان کمک می کند ضمن اینکه کادر فنی  به آنالیز عملکرد ملی پوشان می پردازد و نقاط ضعف و قوت تیم را بررسی می کند. همچنین در روند بهبود شرایط تیم، برنامه ریزی دقیق تری خواهیم داشت. در واقع بازیهای دوستانه به رفع نقاط ضعف  و تقویت نکات مثبت تیم کمک بسزایی می کند و ملی پوشان در بازی برابر بلاروس محک جدی می خورند.

وی در پایان گفت: پس از تورنمنت هند و شناختن شرایط تک تک بازیکنان، برنامه ریزی دقیق تری را برای بازیکنان در نظر گرفته ایم. در بازی برابر بلاروس نیز برای هر دیدار برنامه خاص خود را داریم تا ملی پوشان به هماهنگی هر چه بیشتر برسند و بتوانند برای ایران افتخار آفرین باشند و بهترین عملکرد را کسب کنند.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا