اخبار روزتوپ و تورفوتبال

آزمون: تمام تلاشمان برای موفقیت به کار می گیریم

آزمون معتقد است بازیکنان در کنار کادر فنی از هیچ تلاشی برای موفقیت تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسال دریغ نخواهند کرد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مریم آزمون، مربی تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسالان ضمن تبریک سال نو به خانواده فوتبال و  اهالی رسانه ، در خصوص آخرین وضعیت آمادگی بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان گفت: خوشبختانه با تمرینات فشرده و مستمری که بازیکنان زیر نظر کادر فنی برگزار می کنند، در شرایط مناسبی قرار داشته و آماده رقابت با حریفان خود هستند.

وی گفت: حضور عبدی و حبیبی در کنار کادر فنی باعث شده تا با نگاهی بازتر و فنی تر، تمرینات و شرایط فنی بازیکنان پیش برود و امیدوار هستم که در دیدار برابر فلیپین، فلسطین و چین تایپه بهترین عملکرد را داشته باشیم.

مربی تیم ملی فوتبال بانوان افزود: از 28 اسفند ماه آخرین مرحله از اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال بانوان در مجموعه الیاف آغاز شده و تا روز گذشته ادامه داشت. دور جدید تمرینات بازیکنان از امروز ششم فروردین ماه در مرکز ملی فوتبال آغاز شده است و تا 12 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

وی در پایان گفت: بازیکنان در کنار کادر فنی از هیچ تلاشی برای موفقیت تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسال دریغ نخواهند کرد. از مجموعه فدراسیون فوتبال و سازمان تیم های ملی نیز کمال تشکر را دارم چرا که برای فراهم کردن بهترین شرایط به منظور برگزاری تمرینات و اردوهای مستمر و مسابقات دوستانه خارجی از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا