آغاز اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان با نفرات محدود - خبر ورزش زنان | وسنا
این ورزش هاسایر

آغاز اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان با نفرات محدود

اولین اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان به مدت سه هفته از اواخر آبان آغاز می شود.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از ایسنا، مریم منظمی در گفتگو با ایسنا درباره ی برگزاری اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان بیان کرد: ما تصمیم گرفتیم مانند تیم مردان سه مرحله را برای بانوان داشته باشیم. رئیس فدراسیون نگاه حمایتی به تیم بانوان دارد از این رو اردوی اول و دوم هر کدام به مدت سه هفته است و اردوی آخر متصل به اعزام خواهد بود. اردوها هم از اواخر آبان با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی و حداقل نفرات برگزار می شود. با نظر تخصصی آقای خورشیدی کار جلو می رود .

منظمی در پاسخ به این پرسش که دلیل حضور کم تعداد نفرات در اردوی تیم ملی بحث کرونا است یا مشکل هزینه وجود دارد، تاکید کرد: با توجه به پروتکل هایی است که برای ما ارسال شده است. ما نیز با توجه به ظرفیت اتاق ها تعدا نفرات محدودی را دعوت می کنیم. طبق پروتکل ها باید در هر اتاق یک نفر اسکان داده شود و حتما ورزشکاران و کادرفنی تست PCR بدهند و هیچ کسی هم در طول اردوها با آنها در ارتباط نباشد.

او در مورد اینکه امکان دارد بانوان به مسابقات دیگری اعزام شوند و یا فقط قهرمانی آسیا مد نظر است، گفت: فعلا اطلاعیه قهرمانی آسیا برای ما ارسال شده است و روی آن برنامه ریزی کرده ایم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا