آغاز رقابت نونهالان دختر در جام شکوفه‌های تکواندو - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتکواندوکشتی و رزمی

آغاز رقابت نونهالان دختر در جام شکوفه‌های تکواندو

دیدارهای هفته دوم و سوم گروه اول لیگ نونهالان دختر از صبح امروز (یکشنبه – ۹ تیرماه) در فدراسیون تکواندو آغاز شد؛ رقابت های گروه دوم نیز فردا پیگیری می شود.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته دوم و سوم از دهمین دوره لیگ نونهالان دختر «جام شکوفه‌های تکواندو» با حضور ۲۳ تیم و در دو گروه (۱۲ و ۱۱ تیمی) از امروز (یکشنبه – ۹ تیرماه) در فدراسیون تکواندو کشورمان آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

رقابت‌های گروه اول از صبح امروز (یکشنبه – ۹ تیرماه) با حضور ۱۲ تیم لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ، هیات تکواندو شهرستان بهار، هیات تکواندو استان گیلان، هیات تکواندو شهرستان سرخه، هیات تکواندو استان سمنان، هیات تکواندو استان کردستان، هیات تکواندو دورود، هیات تکواندو استان کرمان، هیات تکواندو استان مرکزی، هیات تکواندو شهرستان کرج و باشگاه استاد رحمانی آغاز شد.

برنامه رقابت‌های گروه اول به شرح ذیل است:

هفته دوم

تیم هیات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ – تیم هیات تکواندو شهرستان سرخه

تیم هیات تکواندو استان گیلان – تیم هیات تکواندو استان کرمان

تیم هیات تکواندو استان سمنان – تیم هیات تکواندو شهرستان کرج

تیم هیات تکواندو دورود – تیم لوازم خانگی کن

تیم هیات تکواندو استان مرکزی – تیم باشگاه استاد رحمانی

تیم هیات تکواندو استان کردستان – تیم هیات تکواندو شهرستان بهار

هفته دوم

تیم هیات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ – تیم هیات تکواندو استان کردستان

تیم هیات تکواندو استان گیلان – تیم لوازم خانگی کن

تیم  هیات تکواندو استان سمنان – تیم باشگاه استاد رحمانی

تیم هیات تکواندو دورود – تیم هیات تکواندو استان مرکزی

تیم هیات تکواندو شهرستان کرج – تیم هیات تکواندو شهرستان بهار

تیم هیات تکواندو استان کرمان – تیم هیات تکواندو شهرستان سرخه

گفتنی است؛ در پایان رقابت‌های هفته نخست تیم‌های هیات تکواندو استان گیلان، هیات تکواندو شهرستان کرج و هیات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ به ترتیب در رده اول تا سوم قرار گرفتند.

رقابت‌های گروه دوم نیز روز دوشنبه – ۱۰ تیرماه با حضور تیم‌های هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری، هیات تکواندو استان خوزستان، هیات تکواندو استان گلستان، پروین تحریر تبریز، هیات تکواندو شهر درچه، هیات تکواندو شهرستان محمدیه، آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن، هیات تکواندو شمال‌غرب، آلپای آذربایجان غربی، هیات تکواندو شهرستان فلاورجان و هیات تکواندو استان قم پیگیری خواهد شد.

برنامه رقابت‌های گروه دوم به شرح ذیل است:

هفته دوم

تیم هیات تکواندو شهر درچه – استراحت

تیم هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری – تیم هیات تکواندو استان گلستان

تیم هیات تکواندو استان خوزستان – تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن

تیم پروین تحریر تبریز – تیم آلپای آذربایجان غربی

تیم هیات تکواندو شهرستان محمدیه – تیم هیات تکواندو استان قم

تیم هیات تکواندو شمال‌غرب – تیم هیات تکواندو شهرستان فلاورجان

هفته سوم

تیم آلپای آذربایجان غربی – استراحت

تیم هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری – تیم هیات تکواندو شهر درچه

تیم هیات تکواندو استان خوزستان – تیم هیات تکواندو استان قم

تیم پروین تحریر تبریز – تیم هیات تکواندو شهرستان فلاورجان

تیم هیات تکواندو شهرستان محمدیه – تیم هیات تکواندو شمال‌غرب

تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن – تیم هیات تکواندو استان گلستان

گفتنی است؛ در پایان دیدارهای هفته نخست، تیم‌های هیات تکواندو شهرستان فلاورجان، هیات تکواندو شمال‌غرب و هیات تکواندو شهرستان محمدیه رده اول تا سوم جدول را به خود اختصاص دادند.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا