ابراز رضایت النی کاپوچیانی از پیشرفت در روند آمادگی تیم ملی بسکتبال بانوان - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشیبسکتبال

ابراز رضایت النی کاپوچیانی از پیشرفت در روند آمادگی تیم ملی بسکتبال بانوان

تمرین تیم ملی بسکتبال بانوان ایران با حضور نمایندگان رسانه های گروهی برگزار شد و سرمربی یونانی تیم ملی بسکتبال بانوان ایران وضعیت تمرینات این تیم پیش از اعزام به کاپ آسیا را مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، تیم ملی بسکتبال بانوان ایران  که میابقات ویلیام جونز و کاپ آسیا  را پیش رو دارد. تمرینات خود را زیر نظر النی کاپوجیانی سرمربی یونانی در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران پیگیری می‌کند.

النی کاپوجیانی در مورد وضعیت تمرینات تیم ملی بسکتبال بانوان گفت: بازیکنان ایران خیلی بسکتبال را دوست دارند و خوشحالم که به آنها آموزش می‌دهم. در این مدت هم بسیار پیشرفت کرده‌اند

او در مورد ترکیب تیم ایران بیان کرد: با بررسی حریفان تصمیم می‌گیریم کدام بازیکنان را حفظ کنیم اما در هر پستی دو بازیکن را خواهیم داشت. نتیجه گرفتن برایم مهم است و سعی می‌کنم بازیکنانی را انتخاب کنم که به کسب نتیجه کمک کنند.

سرمربی تیم ملی بسکتبال در مورد کادر فنی تیم ملی گفت: خیلی از کادر راضی هستم. هر کدام از مربیان و کادر وظایف مخصوص خود را دارند. از این مورد خیلی راضی هستم و در روز چند بار با هم جلسه داریم و بازخوردهایی که از تمرینات به دست می‌آید را بررسی می‌کنیم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا