اردوی تیم ملی روئینگ تمدید شد - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزقایقرانیورزش های آبی

اردوی تیم ملی روئینگ تمدید شد

اردوی تیم ملی روئینگ در بخش بانوان و آقایان که پیش از این قرار بود ۲۲ تیر به پایان رسد، تا ۲۶ تیرماه ادامه پیدا خواهد کرد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، تیم های ملی روئینگ کشورمان در دریاچه آزادی خود را برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک آماده می کنند. پنجمین مرحله اردوی این تیم قرار بود عصر روز گذشته به پایان رسد که با صلاحدید کادر فنی تا ۲۶ تیرماه ادامه پیدا خواهد کرد.

افشین فرزام مربی مردان، فرزین رضایی کمک مربی مردان، سولماز عباسی مربی بانوان، آنا بلوریان کمک مربی بانوان، هما خاتمی دستیار مربی و سرپرست بانوان و مرتضی قاطع سرپرست اردوی تیم ملی کادر فنی تیم ملی روئینگ کشورمان را تشکیل می دهند.

میلاد اله وردیان، محسن شادی، فرزاد کربلایی قلی زاده، فرهاد کربلایی قلی زاده و عاقل حبیبیان از آذربایجان غربی، حمیدرضا رضوانی، سیاوش سعیدی، مهدی قپانوری و محمدحسین حقی از تهران، بهمن نصیری از زنجان، پیام مطاعی از کرمانشاه و امیرحسین محمودپور از گیلان در بخش مردان و فرحناز عشقی از زنجان، الیکا افشاری و شکیبا وقوفی از تهران، پریسا احمدی و زینب نوروزی از زنجان، اسرا جوانمردی از کردستان، نازنین رحمانی و هانیه بیداد از کرمانشاه، نازنین ملایی و هانیه خورسند از گیلان و مریم امیدی پارسا و مریم کرمی از همدان در بخش بانوان پاروزنان حاضر در این اردو هستند.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا