اعضای تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال بانوان واکسینه می‌شوند - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتوپ و تورفوتبال

اعضای تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال بانوان واکسینه می‌شوند

به دنبال برگزاری نشست رییس فدراسیون و معاونین وزارت بهداشت اعضای تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال بانوان واکسینه می‌شوند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، باتوجه به در پیش بودن مسابقات تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال بانوان و لزوم واکسینه شدن آنها پیش از اعزام به رقابتها، نشست مشترک شهاب‌الدین عزیزی خادم و دکتر امین نوروزی با دکتر علیرضا رییسی و دکتر سید کامل تقوی‌نژاد در محل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

در این نشست مقرر شد با مساعدت وزیر و معاونین محترم بهداشت نسبت به واکسینه شدن اعضای تیم‌های فوتبال و فوتسال بانوان در زمانبندی مناسب اقدام شود.

شهاب‌الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال درباره این مساعدت بسیار مهم وزارت بهداشت نسبت به فوتبال ملی ایران گفت: پس از مساعدت وزارت بهداشت در واکسینه شدن بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال آقایان، با برگزاری این نشست مقرر شد اقدام مشابه جهت واکسینه کردن اعضای تیم‌های فوتبال و فوتسال بانوان در زمانبندی مناسب انجام شود.

وی با تقدیر از همکاری همه جانبه وزیر و معاونین بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ما در فدراسیون فوتبال معتقد به نگاه یکسان و لزوم ایجاد شرایط مناسب و برابر برای تیم‌‌های ملی در همه رده‌ها هستیم. از اینکه وزارت بهداشت ما را در اجرای این هدف در بخش پزشکی یاری کرده، بسیار سپاسگزارم. از دکتر امین نوروزی و دکتر تقوی نژاد برای این لطف بزرگ تشکر می‌کنم که شرایطی فراهم کردند واکسینه شدن تیم ملی فوتسال و فوتبال بانوان هم در کنار تیم‌ملی فوتبال بزرگسالان برای اعزام‌هایی که در پیش داریم انجام شود.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا