المپیک توکیو/ گلایه‌ها و گریه‌‌های خدمتی از عدم رقابت در تفنگ بادی - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاین ورزش هاتیراندازی

المپیک توکیو/ گلایه‌ها و گریه‌‌های خدمتی از عدم رقابت در تفنگ بادی

بانوی تیراندازی کشورمان گفت: تمریناتم در تفنگ بادی بود اما دو هفته قبل مرا در ماده دیگری قرار دادند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از خبرنگار اعزامی فارس از توکیو، نجمه خدمتی پس از حذف از در مرحله مقدماتی تفنگ سه وضعیت بانوان اظهار داشت: حتما باید با فشنگ تمرین تا لگد سلاح و وزش باد را کنترل کنیم و در نهایت بهترین عملکرد را داشته باشیم. به خاطر نداشتن تجربه، کارمان سخت شد. با وزش باد کمی شرایط سخت شد به همین دلیل باید از نظر ذهنی خودم را آماده می کردم.

وی در پاسخ به این سوال که این مشکل یعنی همان داستان نداشتن فشنگها باعث شد در عملکردت تاثیر بگذارد، عنوان کرد: اگر متوجه شده باشید سطح رکوردها بالا بود و تمام فینالیستها قدرتمندهایی هستند که هر روز با فشنگ تمرین و در مهد تیراندازی کار خود را دنبال می کنند.کشورهای آمریکا و آلمان نمونه از این دست بودند. از آسیا فکر نمی کنم کسی وارد فینال شده باشد.

ملی پوش تفنگ ایران افزود: خودم ۶ نمره اختلاف داشتم اما تمام تلاشم را کردم و از این بیشتر ناراحت هستم که برخی تیرهایم با بدشانسی از دست رفت. تیرهایم ۹.۹ میخورد که اگر ۱۰ می‌خورد رنکینگم بالاتر می رفت و می توانستم به فینال برسم.

خدمتی تاکید کرد: در کل رشته اصلی من تفنگ بادی است و همه افتخاراتم در این رشته هست. همه مردم در جریان هستند اما به تشخیص فدراسیون دو هفته قبل از اعزام من را در تیم تفنگ بادی قرار ندادند که دلیلش را انتخابی و افت اعلام کردند اما می‌توانستند با توجه به تجربه و افتخارآفرینی که داشتم من را انتخاب کنند.

این بانوی تیرانداز تصریح کرد: من همه تمرکزم روی تفنگ بادی بود. دو هفته قبل از المپیک بهم ریختم ولی امیدوارم روز به روز شرایطم بهتر شود.

وی که بعد از گفتن این جملات به شدت متاثر شده بود گریه کرد و‌ در واکنش به اینکه مردم قدرشناس هستند و نباید گریه کند، با بغض و گریه گفت: ناراحتم چون دوست داشتم برای مردم کشورم مثل همیشه افتخارآفرینی کنم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا