انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان ۲۷ بهمن ماه برگزار می‌شود - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتکواندوکشتی و رزمی

انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان ۲۷ بهمن ماه برگزار می‌شود

رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان کشورمان برای مشخص شدن ترکیب نفرات اعزامی به مسابقات دانشجویان جهان روز ۲۷ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان کشورمان برای مشخص شدن نفرات اعزامی به سی‌ویکمین دوره بازی‌های تابستانی دانشجویان جهان و همچنین نفرات حاضر در تورنمنت‌های بین‌المللی کیش روز 27 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش، اردوی تیم ملی تکواندو بانوان به دنبال مثبت اعلام شدن نمونه تست تعدادی از نفرات این تیم از ابتدای ماه‌ جاری تعطیل شده بود.

مهرو کمرانی با تأیید این خبر، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: قرار است بچه‌ها 26 بهمن ماه با حضور در اردو تست کرونا بدهند و روز 27 بهمن ماه رقابت‌های انتخابی را برگزار کنیم. طبق هماهنگی‌های انجام شده باید تا آخر بهمن ماه اسامی نفرات اعزامی به مسابقات یونیورسیاد دانشجویان جهان را اعلام کنیم و با توجه به فرصت محدود قرار است 27 بهمن ماه مسابقات انتخابی برگزار شود. بعد از مسابقات انتخابی نیز بلافاصله وارد اردو خواهیم شد تا 10 روز تمرین داشته باشیم و در تورنمنت‌های کیش به میدان برویم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا