انصراف قزاقستان از چلنجرکاپ زنان آسیا/ برنامه جدید مسابقات - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشیلیگ هاوالیبال

انصراف قزاقستان از چلنجرکاپ زنان آسیا/ برنامه جدید مسابقات

تیم ملی والیبال زنان قزاقستان از حضور در مسابقات چلنجرکاپ آسیا انصراف داد تا تغییراتی در برنامه این رقابت‌ها بوجود آید.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دومین دوره مسابقات والیبال چلنجرکاپ زنان آسیا از 28 خرداد تا چهار تیر به میزبانی اندونزی برگزار می‌شود و تیم ملی ایران برای نخستین بار در این مسابقات شرکت می‌کند.

پیش از این قرار بود 12 تیم در این رقابت‌ها شرکت کنند که با انصراف قزاقستان، تعداد تیم‌های شرکت کننده به 11 تیم می‌رسد.

تیم ملی والیبال زنان ایران از روز گذشته اردوی برون مرزی خود را تایلند برای حضور شایسته در این رقابت‌ها آغاز کرده است که طی آن ملی‌پوشان کشورمان سه دیدار دوستانه با تیم جوانان تایلند انجام می‌دهند. نماینده ایران در ادامه ۲۶ خرداد راهی اندونزی می‌شود تا در چلنجر کاپ آسیا شرکت کند.

گروه‌بندی مرحله مقدماتی مسابقات والیبال چلنجرکاپ زنان آسیا بعد از انصراف قزاقستان به قرار زیر است:

گروه A: اندونزی، ماکائو و فیلیپین

گروه B: هنگ‌کنگ، چین‌تایپه و ایران

گروه C: هند و استرالیا

گروه D: ازبکستان، مغولستان و ویتنام

 

برنامه جدید مسابقات والیبال چلنجرکاپ زنان آسیا به وقت تهران نیز به شرح زیر است:

 

** یکشنبه 28 خرداد

ساعت 8؛ ماکائو – اندونزی

ساعت 10:30؛ هنگ‌کنگ – چین‌تایپه

ساعت 13؛ هند – استرالیا

ساعت 15:30؛ ویتنام – مغولستان

 

** دوشنبه 29 خرداد

ساعت 10:30؛ فیلیپین – ماکائو

ساعت 13؛ ایران – هنگ‌کنگ

ساعت 15:30؛ ازبکستان – ویتنام

 

** سه‌شنبه 30 خرداد

ساعت 10:30؛ چین‌تایپه – ایران

ساعت 13؛ مغولستان – ازبکستان

ساعت 15:30؛ اندونزی – فیلیپین

 

** چهارشنبه 31 خرداد

ساعت 5:30؛ تیم سوم گروه B – تیم سوم گروه D (پلی‌آف رتبه‌های نهم تا دوازدهم)

ساعت 8؛ تیم دوم گروه B – تیم اول گروه D (پلی‌آف رتبه‌های اول تا هشتم)

ساعت 10:30؛ تیم اول گروه B – تیم دوم گروه D (پلی‌آف رتبه‌های اول تا هشتم)

ساعت 13؛ تیم دوم گروه A – تیم اول گروه C (پلی‌آف رتبه‌های اول تا هشتم)

ساعت 15:30؛ تیم اول گروه A – تیم دوم گروه C (پلی‌آف رتبه‌های اول تا هشتم)

 

پنج‌شنبه یکم تیرماه تیم‌های شرکت کننده استراحت دارند.

** جمعه دوم تیر

ساعت 5؛ تیم دوم گروه B – تیم دوم گروه D (پلی‌آف رتبه‌های اول تا هشتم)

ساعت 10:30؛ تیم اول گروه B – تیم اول گروه D (پلی‌آف رتبه‌های اول تا هشتم)

ساعت 13؛ تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه C (پلی‌آف رتبه‌های اول تا هشتم)

ساعت 15:30؛ تیم اول گروه A – تیم اول گروه C (پلی‌آف رتبه‌های اول تا هشتم)

 

دیدارهای مرحله نیمه نهایی و نهایی این رقابت‌ها نیز روزهای شنبه و یکشنبه سوم و چهارم تیرماه پیگیری خواهد شد.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا