انصراف یک تیم از لیگ والیبال بانوان - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتوپ و توروالیبال

انصراف یک تیم از لیگ والیبال بانوان

اطلس تهران از لیگ برتر والیبال بانوان انصراف داد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر بانوان، پنجم مهرماه با حضور ۹ تیم سایپا، ذوب‌آهن، باریج‌اسانس، پیکان، سروقامتان بابل، اطلس تهران، ستارگان فارس، اکسون و شهرداری قزوین برگزار شد.

مهناز شاددل مشاور امور بانوان رئیس فدراسیون با تایید کناره‌گیری اطلس تهران از حضور در لیگ برتر بانوان، گفت: قرعه‌کشی با حضور ۹ تیم انجام شد، اما تیم اطلس روز چهارشنبه به صورت مکتوب به فدراسیون اعلام کرد که نتوانسته تیمش را برای حضور در فصل جدید لیگ برتر آماده کند.

شاددل تصریح کرد: به این ترتیب، فصل جدید لیگ برتر بانوان با حضور ۸ تیم برگزار خواهد شد و تیم اطلس‌ را در لیگ برتر نخواهیم داشت.

وی از حذف و اضافه شدن یک تیم دیگر در لیگ برتر والیبال بانوان خبر داد و عنوان کرد: تیم باریج‌اسانس که سال ۹۸ در لیگ برتر بانوان حضور داشت، به صورت مکتوب به فدراسیون والیبال اعلام کرد که امکان تیم‌داری در سال ۹۹ برایش فراهم نیست و  تیم خجسته تهران جایگزین باریج‌اسانس شد.

به گفته مشاور امور بانوان رئیس فدراسیون والیبال، مراسم قرعه‌کشی لیگ دسته یک والیبال بانوان هم ساعت ۱۳ روز شنبه ۱۹ مهرماه در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک با حضور ۱۳ تیم برگزار خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد که والیبال بانوان، امسال شاهد برگزاری رقابت‌های پر شور و نشاطی باشد.

شاددل به دیدگاه فدراسیون درخصوص توسعه والیبال در بین بانوان کشور اشاره کرد و گفت: نگاه داورزنی و فدراسیون والیبال به ورزش بانوان، نگاه حمایتی و توسعه‌ای است. استراتژی‌ها و تدابیر اندیشیده‌ شده هم در راستای به ثمر رسیدن این تفکر در فدراسیون است و در تلاشیم که لیگ‌های دسته یک و برتر بانوان با حضور حداکثری تیم‌ها برگزار شود.

مشاور امور بانوان رئیس فدراسیون والیبال افزود: مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، از اول آبان ماه آغاز خواهد شد.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا