بازتاب درخشش بانوی بدمینتون باز المپیکی ایران در سایت فدراسیون جهانی - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزبدمینتونورزش های راکتی

بازتاب درخشش بانوی بدمینتون باز المپیکی ایران در سایت فدراسیون جهانی

سایت BWF (فدراسیون جهانی) به تمجید از ثریا آقایی بانوی بدمینتون باز کشورمان پرداخت و عملکرد درخشان این ورزشکار ایران را بازتاب داد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از خبرگزاری فارس، سایت BWF (فدراسیون جهانی بدمینتون) مصاحبه ای با ثریا آقایی بانوی بدمینتون باز ایرانی حاضر در مسابقات المپیک داشته است.

در ابتدای این مصاحبه، این سایت به افتخارآفرینی آقایی اشاره داشته و اینکه بانوی ایرانی برای اولین بار در المپیک حاضر شده و موفق به پیروزی شده است.

ثریا آقایی درباره حضور در المپیک و عملکردش مقابل بدمینتون باز مالدیوی اظهار داشت: از اینکه یک دختر ایرانی در المپیک بازی می کند احساس غرور می کنم. من در اولین مسابقه خود پیروز شدم و این پیروزی برای من شگفت انگیز بود.

وی افزود: این بازی ها متفاوت از سایر مسابقاتی است که بازی کرده ام. این المپیک است و رویای من تحقق یافته است. آرزوی بعدی من پیروزی در المپیک بود و این نیز محقق شد. امیدوارم در مسابقه بعدی هم تلاش خود را انجام دهم.

آقایی به شیوع ویروس کرونا هم اشاره داشت و گفت: به دلیل شیوع این ویروس همه مسابقات لغو شدند و زمان سختی برای من بود. من از ناحیه زانوی راست آسیب دیدم و در چند ماه گذشته نتوانستم در هیچ تورنمنتی حاضر شوم. بنابراین این اولین تورنمنت من پس از جراجی زانو است. بعد از 5 ماه، من احساس غرور می کنم که می توانم بازی کنم و المپیکی شده ام؛ واقعا احساس خوبی دارم.

بدمینتون باز بانوی ایرانی عنوان کرد: هر لحظه امیدوار بودم که در فهرست حضور در المپیک قرار بگیرم و خوابم نمی برد. با برادرم بودم که از فدراسیون با من تماس گرفتند و گفتند که اسم من در لیست است و من مدت زیادی را اشک ریختم و واقعا برایم شگفت آور بود. همه اعضای خانواده من منتظر این لحظه بودند. من هشت سال منتظر این لحظه بودم. من این شانس را داشتم که در سال 2016 و در المپیک ریو هم حضور داشته باشم اما آسیب دیدگی زانوی من مانع از حضورم شد.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا