بازدید دبیرکل و اعضای هیات اجرایی کمیته از اردوی تیم ملی تیراندازی - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشیتیراندازی

بازدید دبیرکل و اعضای هیات اجرایی کمیته از اردوی تیم ملی تیراندازی

دکتر سید مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک به همراه اعضای هیات اجرایی صبح دیروز از اردوی تیم ملی تیراندازی بازدید کردند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک ؛در این بازدید دکتر سید مناف هاشمی دبیرکل و سرپرست کاروان اعزامی به هانگژو، دکتر غلامرضا نوروزی،دکتر  مهین فرهادی زاد نواب رئیس کمیته، علیرضا سهرابیان، مهدی گودرزی ، مهرداد علی قارداشی ، ، غلامحسین شعبانی بهار اعضای هیات اجرایی و محسن بیرانوند سرپرست مرکز نظارت بر تیم‌های ملی حضور داشتند .
دکتر سیدمناف هاشمی ابتدا از  تمرینات اهداف پروازی بازدید و با ملی پوشان و کادر فنی این رشته دیدار و گفت و گو کرده و سپس با حضور در سالن تیراندازی اهداف ثابت از نزدیک با ورزشکاران و کادر فنی آن نیزدیدار و گفتگو کرد.
دبیرکل کمیته ملی المپیک اظهار داشت :بر اساس دستور رئیس کمیته ملی المپیک در این ماه بودجه ای ویژه برای آمادگی ملی پوشان جهت حضور در بازیهای آسیایی به فدراسیون واریز خواهد شد تا ملی پوشان با آمادگی بیشتری در این رویداد حاضر شوند .
جواد فروغی المپین طلایی کشورمان نیز در خصوص وضعیت اردوی تیم ملی مطالبی را عنوان داشت و خواستار حمایت بیشتر مسئولین از فدراسیون تیراندازی شد.
دکتر سید مناف هاشمی دبیرکل واعضای هیات اجرایی در این بازدید با علی افسری، دبیر کمیته اهداف پروازی  ، نریمان نیکخو، سرمربی تیم تراپ ،نصر اصفهانی سر مربی تیم ملی تیراندازی و مریم طالبی و نرجس امامقلی مربیان تیم ملی در خصوص وضعیت تیم ملی دیدار و گفت و گو کردند.
دبیرکل کمیته ملی المپیک در ادامه اظهار داشت : ما در کمیته ملی المپیک وظیفه اصلی حمایت از ورزشکاران در رویدادهای بزرگ ورزشی را در برنامه و وظیفه خود می دانیم و بحث زیرساخت ها خارج از حوزه تخصصی ماست ولی در عین حال همه اعضای هیات اجرایی  اگر ورزشکاران و مربیان درخواستی را داشته باشند خواهیم کرد.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا