بازدید سرپرست وزارت ورزش ،رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک از اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشیکاراته

بازدید سرپرست وزارت ورزش ،رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک از اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته

سرپرست وزارت ورزش و جوانان، رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک از اردوی آماده سازی تیم های ملی کاراته در سالن شماره ۹ واقع درمجموعه ورزشی انقلاب بازدید کردند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، کیومرث هاشمی، محمود خسروی وفا،سید مناف عاشمی پیش از ظهر امروز پنج شنبه ۱۹ مرداد با حضور درخانه کاراته واقع در  مجموعه ورزشی انقلاب ضمن بازدید از اردوی آماده سازی  تیمهای ملی کاراته آقایان و بانوان با  ملی پوشان و کادر فنی گفت وگو در جریان روند آماده سازی آنها برای مسابقات پیش رو از جمله بازی های اسیایی هانگژو چین قرار گرفتند.
سید محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای ، دکتر علی رغبتی، فرهادیان مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی ، محسن بیرانوند سرپرست مرکز نظارت بر تیمهای ملی، کاوه احمدی مدیرکل حوزه وزارتی ،محسن معتمد کیا مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان ،سید طباطبایی رییس فدراسیون کاراته،کیکاوس سعیدی نائب رییس و‌محسن آشوری دبیر فدراسیون،در  این بازدید حضور داشتند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از وزارت ورزش و‌جوانان، کیومرث هاشمی در ابتدا گفت :  از تمام اردوهای آماده سازی  تیم‌های ملی تا پیش از اعزام  به بازی‌های آسیایی بازدید خواهیم کرد و از ز حمانچت دوستان رسانه‌ای تشکر می‌کنم که در آستانه بازی‌های آسیایی هانگژو به پوشش اخبار می‌پردازند. همین حضور شما باعث دلگرمی مسئولان و مدیران و جامعه تخصصی ورزش‌ است.
وی افزود : روزی که در وزارت ورزش و جوانان مستقر شدم، نشستی با دوستان‌مان در کمیته ملی المپیک داشتیم و به این جمع‌بندی رسیدیم که ضمن بازدید از اردوها، پای صحبت ورزشکاران و مربیان اعزامی بنشینیم و با بررسی مسائل و مشکلات، آنها را رفع کنیم.
سرپرست وزارت ورزش و جوانان ادامه داد:  اردوی امروز (پنج‌شنبه) هم به این خاطر بود و این روند استمرار خواهد داشت. ان‌شاءالله تا قبل از اعزام ورزشکاران، از اردوی  همه رشته‌ها بازدید کرده و درجمع ملی پوشان کشورمان اعزامی به بازی‌های آسیایی حضور  خواهیم یافت تا ورزشکاران در فضایی آرام به بازی‌های آسیایی هانگژو اعزام شوند و نتایج خوبی کسب کنند.
وی در ادامه سخنانش با اشاره به مسائل مربوط به کاراته عنوان کرد: یکی از مشکلات این رشته نداشتن کمپ تخصصی است که  این موضوع در دستور کار ما قرار خواهد گرفت تا با توجه به مدال‌آوری‌های این رشته، این معضل رفع شود  و دیگر  موضوع مکان تمرینی دغدغه ورزشکاران این رشته  نباشد.
سرپرست وزارت ورزش وجوانان با تاکید براینکه رسالت ما مهیا ساختن شرایط بهتر برای ورزشکاران است، اظهار داشت: ان‌شاءالله با رفع مشکلات زیر ساختی این رشته، در اردوی‌های بعدی کاراته کاهای کشورمان بیشتر به بیان مسائل‌اختصاصی خود بپردازند.
وی در ادامه افزود: موضوعات دیگری هم در این نشست مطرح شد که ارتباطی با این رشته ورزشی نداشت. مثلا پاداش قهرمانی یکی از موضوعات بود که طی ۲۰ ماه گذشته پرداخت نشده بود که  در دستور کار قرار گرفته  و ان‌شاءالله تلاش می کنیم‌قبل از اعزام این پاداش پرداخت  شود.
نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا