بازدید سرپرست وزارت ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی ووشو - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشیووشو

بازدید سرپرست وزارت ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی ووشو

ظهر امروز کیومرث هاشمی و محمود خسروی وفا به همراه جمعی از معاونین و مدیران وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک با حضور در آکادمی ووشو از اردوی تیم های ملی ووشو و کوراش دیدن کردند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در این بازدید که سید محمد پولادگر معاونت ورزش قهرمانی،محسن بیرانوند سرپرست مرکز نظارت بر تیم های ملی،دکتر مهدی علی نژاد نایب رئیس فدراسیون جهانی،امیر صدیقی رییس فدراسیون و دکتر رغبتی حضور داشتند سرپرست وزارت ورزش به همراه رییس کمیته ملی المپیک به گفتگو با مسئولین فدراسیون، مربیان و ورزشکاران پرداختند.
در این بازدید مربیان تیم های ساندا و تالو و‌کوراش به بیان برنامه های آماده سازی خود پرداخته و برخی کمبودها و دغدغه های خود را اعلام کردند.
در ادامه امیر صدیقی رییس فدراسیون ووشو به ارایه توضیحاتی در خصوص وضعیت فدراسیون و برنامه های پیش رو بخصوص بازیهای آسیایی پرداخته و سپس دکتر مهدی علی نژاد نایب رئیس فدراسیون جهانی ووشو از حمایت های کمیته ملی المپیک وشخص خسروی وفا از ووشودر یک سال گذشته تشکر و عنوان داشت اگر حمایت های ایشان نبود ووشو پا بر جا نمی ماند و حضور آقای هاشمی در رأس وزارت ورزش را اتفاق مبارکی دانست.
سپس کیومرث هاشمی سرپرست وزارت ورزش و جوانان ضمن قدردانی تلاشهای مجموعه ورزش کشور در راستای موفقیت در عرصه بین المللی و به اهتزاز در آمدن پرچم مقدس کشورمان خاطر نشان: فلسفه وجودی وزارت ورزش یا فدراسیون ها وجود ورزشکاران و مربیان است و ما هر آنچه در توان داریم جهت بر طرف نمودن دغدغه های شما بکار خواهیم برد.
وی گفت: اینکه حضور داریم، وظیفه ماست. در واقع وزارت ورزش در جایگاه خودش و کمیته المپیک هم در جایگاه خودش وظیفه دارند در جمع ورزشکاران باشند و دغدغه و نقطه نظرات و مشکلات را بشنوند.
وی ادامه داد: خیلی از این درخواست‌های قهرمانان و‌مربیان جزو رسالت ماست. اگر اختلاف سلیقه بوده، نباید به ورزشکار و کادر نی منتقل شود. وظیفه شماست که در شرایط آرام و بدون دغدغه ورزش کنید. وظیفه ما پشتیبانی و وظیفه فدراسیون نیز پیگیری است.
هاشمی خاطر نشان کرد: در زمان مدیریت علی‌نژاد و پس از آن نیز امیر صدیقی، این فدراسیون به لحاظ مدیریت عملکرد خوبی داشته و فدراسیون موفقی بوده است. وقتی فدراسیونی موفق است، باید پشتیبانی بیشتر باشد تا انگیزه بیشتر شود.
سرپرست وزارت ورزش و جوانان یادآور شد: در این دوره از بازدید‌ها به جهت اینکه بازی‌های آسیایی فرا سازمانی است، متولی آن کمیته است. خسروی‌وفا از مدیران باتجربه است. در اولین جلسه با او قرار شد بازدیدها مشترک باشد، چون مشکلات و دغدغه‌ها ممکن است مشترک باشد. به‌علاوه وفاق و همدلی باعث تقویت کاروان می‌شود.
وی تصریح کرد: در شش دوره بازی‌های آسیایی 21 مدال در ووشو داشتیم که عدد کمی نیست و این یعنی موفقیت. این اعداد نشانگر موفقیت مدیریت فدراسیون است و امیدوارم با زحمات شما و مسئولان فدراسیون موفقیت‌های خوبی داشته باشید.
هاشمی خطاب به ملی‌پوشان ووشو گفت: تمرکز خود را روی تمرین قرار بدهید و گوش به فرمان مربی خود باشید. حل مشکلات وظیفه ماست و ما حامی این رشته هستیم. کوراش هم از فدراسیون جودو جدا شده و به ووشو پیوسته است که در آن انتظار مدال داریم و امیدوارم افتخارآفرین باشند و شاهد اهتزار پرچم ایران در هانگژو با حضور شما باشیم‌.
نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا