بازدید نایب رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی ووشو بانوان؛فرهادی‌زاد: به درخشش ووشو ایمان داریم - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشیکشتی و رزمیووشو

بازدید نایب رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی ووشو بانوان؛فرهادی‌زاد: به درخشش ووشو ایمان داریم

دکتر مهین فرهادی زادنایب رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در فدراسیون ووشو و دیدار با مسئولان فدراسیون، از اردوی تیم‌های ملی ووشو بانوان بازدید کرد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از سایت فدراسیون ووشو، دکترمهین فرهادی‌زاد نایب رئیس کمیته ملی المپیک صبح امروز در محل فدراسیون ووشو حضور یافت و ضمن دیدار با امیر صدیقی رئیس فدراسیون و دیگر مسئولان، از اردوی تیم ملی ووشو بانوان اعزامی به بازی‌های آسیایی هانگژو و همچنین اردوی تیم ملی جوانان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در ماکائو بازدید به عمل آورد.
فرهادی‌زاد در این دیدارها عنوان کرد: فدراسیون ووشو یک فدراسیون بسیار پرتلاش است و همواره از کادر مدیریتی خوبی برخوردار بوده است؛ به‌طوریکه ما در بدنه مدیریتی کلان ورزش هیچ نگرانی نسبت به این رشته نداریم و به درخشش ووشو ایمان داریم. امروز هم گفتیم که از فدراسیون و اردوها بازدید داشته باشیم و البته این بازدیدها از رشته‌های مختلف به صورت دوره‌ای است.
وی ادامه داد:دنبال فرصتی بودم تا ضمن بازدید از اردوی ووشو کاران با کادر فنی و بانوان ملی پوش از نزدیک صحبت کنم ما در کمیته المپیک حامی تیم‌های ملی هستیم و از فدراسیون ووشو حمایت می‌کنیم. امیدواریم ووشو مثل همیشه در کاروان اعزامی ایران، با مدال‌آوری‌هایش پرچمداری کند و باعث شادی دل مردم شود.
در این دیدار امیرصدیقی رئیس فدراسیون توضیحانی از نحوه تمرینات و آماده‌سازی ارائه داد.
زهرا ناطقی نایب رئیس بانوان فدراسیون، راضیه طهماسبی سرمربی تیم ملی ساندای بانوان، محبوبه کریمی سرمربی تالو، سمانه پناهنده سرپرست اردوی تیم ملی و مهدی رسولی رئیس کمیته نوآوری فدراسیون ووشو نیز در نشست مشترک با نایب رئیس کمیته المپیک حضور داشتند.
نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا