بازی‌های آسیایی هانگژو؛ آغاز مسابقات والیبال ساحلی از 28 شهریور - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزوالیبال

بازی‌های آسیایی هانگژو؛ آغاز مسابقات والیبال ساحلی از 28 شهریور

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال ، نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی سال 2022 به میزبانی شهر هانگژو چین که به دلیل شیوع کرونا با یک سال تاخیر برگزار می‌شود، در بخش والیبال ساحلی از 28 شهریور تا ششم مهر ماه 1402 پیگیری خواهد شد.

مسابقات والیبال ساحلی بازی‌های آسیایی هانگژو طبق آخرین قوانین و مقررات فدراسیون جهانی والیبال برگزار می‌شود و گروه‌بندی مرحله مقدماتی براساس تعداد تیم‌های شرکت کننده مشخص خواهد شد.

سیدبندی مسابقات نیز براساس امتیازات تیم‌ها در رنکینگ FIVB و کنفدراسیون والیبال آسیا خواهد بود البته کشور میزبان با توجه به امتیاز میزبانی در سید یک این مسابقات قرار خواهد گرفت.

هر کشور در هر جنسیت می‌تواند تا دو تیم برای حضور در این مسابقات معرفی کند.

مرحله مقدماتی این بازی‌ها در دو بخش زنان و مردان از روز سه‌شنبه 28 شهریور ماه آغاز می‌شود و تا یکم مهر ماه ادامه دارد. مرحله دوم روز یکشنبه دوم مهر ماه پیگیری می‌شود و مرحله یک چهارم نهایی و نیمه‌نهایی به ترتیب در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه سوم و چهارم مهر ماه برگزار خواهد شد.

روز چهارشنبه پنجم مهر در بخش زنان و روز پنج‌شنبه ششم مهر ماه در بخش مردان دیدارهای رده‌بندی، فینال و مراسم اهدای جوایز برگزار می‌شود.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا