بانوان ملی پوش هاکی روی یخ صبح امروز تست آمادگی جسمانی دادند - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاسکی روی یخ

بانوان ملی پوش هاکی روی یخ صبح امروز تست آمادگی جسمانی دادند

24 نفر از بانوان هاکی باز دعوت شده به اردوی های تدارکاتی که خود را برای حضور قدرتمند در رقابهای آسیایی این رشته آماده می کنند صبح امروز در تستهای آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از سایت آکادمی ملی المپیک، این ملی پوشان که سه سال از فعالیت‌شان در این رشته می‌گذرد در رقابت‌های هاکی روی یخ قهرمانی بزرگسالان بانوان آسیا که اردیبهشت ماه برگزار شد، در اولین حضور خود موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی آسیا شدند.
گفتنی است از سوی کادر فنی32 نفر به اردوی تدارکاتی این رشته دعوت شدند که در نهایت 20 نفر به عنوان نفرات نهایی انتخاب خواهند شد.
یگانه بهرامی، نگار ارجمند، حدیثه پورهاشمی، دیبا فرزام‌نیا، دیانا فرزام نیا، زهرا رضایی، فاطمه اسماعیلی، نگار خرم، الهام مدیردهقان، شبنم عرب، هدیه آقایی، درسا رحمانی، مژگان شاهسوند، هلیا سوهانی، آذین قارونی، سوگند آقایی، حدیث خلج، هانیه آقا محمدی، لی لی شیخ  زاده، هستی سوری، مریم پور اسکندر، نیلوفر عسگری،شقایق صدر، فائزه مدبر، عسل صادقی، مهدیه مومنی، سارینا خسروی، سوگل جوادیان، پریناز ملک پور، زهرا قاسمی، آرزو ایزدی، مهدیه نوروزی، سارا اسلامی، اعظم سنایی افراد دعوت شده به اردو را تشکیل می دهند.
فرزاد هوشیدری و اعظم سنایی به ترتیب سرمربی و مربی ، گلناز فرخنده دبیر انجمن و سرپرست تیم و اویس حسن‌زاده نیز به‌عنوان مدیر تیم‌های ملی، اعضای کادر فنی این تیم را تشکیل می دهند.
نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا