با حضور مسئولان کمیته ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد؛ شانزدهمین نشست کمیسیون فرهنگی - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشی

با حضور مسئولان کمیته ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد؛ شانزدهمین نشست کمیسیون فرهنگی

شانزدهمین نشست کمیسیون فرهنگی کمیته ملی المپیک با حضور محمود خسروی وفا و دکتر سید مناف هاشمی رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک و غفور کارگری رئیس کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در ابتدای این نشست با توجه به جلسات قبلی کمیسیون فرهنگی کمیته ملی المپیک، موضوع “دو کاروان، یک شعار” برای حضور کاروان های فرهنگی ورزشی جمهوری اسلامی ایران در بازی های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو، مطرح و تصویب شد که برای نخستین بار در طول تاریخ فعالیت کمیته های ملی المپیک و پارالمپیک کشورمان، “ایمان، ایران،افتخار” به عنوان شعار مشترک کاروان های اعزامی به بازی های آسیایی و پارآسیایی باشد.
در ادامه درخصوص موضوعات مرتبط با مسائل فرهنگی کاروان اعم از روانپزشک و روانشناس و نیروی اجرایی و … با توجه به محدودیت حضور نیروی انسانی در دهکده بازی ها توضیحاتی ارائه شد و اعضاء به بحث، تبادل نظر و پیشنهادات مختلف پرداختند که مقرر شد برای کمک به مسئول فرهنگی کاروان، از نیروهایی که اعزام می شوند، نفرات واجد شرایط به عنوان نیروی کمکی انتخاب و تعیین شوند.
در بخش دیگری از نشست، گزارشی در خصوص پیگیری موضوع بهره گیری از نمادهای ملی و فرهنگی و در نظر گرفتن هدایای فرهنگی برای اعضای کاروان ارائه شد و به توجه به تکریم قرآن مجید تاکید شد.
شانزدهمین نشست کمیسیون فرهنگی کمیته ملی المپیک با حضور حجت الاسلام علی سرلک (رئیس کمیسیون)، سینا کلهر، حجت الاسلام علیرضا علیپور، غلامحسین شعبانی، حجت الاسلام بهاءالدین قهرمانی نژاد، فرهاد طلوع کیان، محمد قهرمانی(دبیر کمیسیون) برگزار شد.
نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا