برگزاری دومین نشست جهانی صدا و سیما در مسیر پاریس 2024 - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشی

برگزاری دومین نشست جهانی صدا و سیما در مسیر پاریس 2024

دارندگان حقوق رسانه ای Media Right Holders از سراسر جهان از 1 تا 5 آگوست 2023 در پایتخت فرانسه گرد هم آمدند تا در دومین نشست جهانی صدا و سیما (پشخ کنندگان تلویزیونی) که توسط خدمات پخش المپیک Olympic Broadcasting Service با همکاری کمیته برگزاری پاریس 2024 برگزار شد، شرکت نمایند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از سایت IOC، این نشست جهانی با همه سازمان های رسانه ای برای تنظیم دقیق و نهایی کردن برنامه های خود بمنظور پوشش بازی های المپیک و پارالمپیک در سال آینده نشان دهنده یک نقطه عطف بزرگ بود.
جراردو ورتاین، عضو کمیته بین‌المللی المپیک از آرژانتین و رئیس هیئت مدیره خمات پخش المپیک، در افتتاحیه جلسه اصلی در 3 آگوست خطاب به اصحاب رسانه ها گفت: “المپیک صرفاً گردهمایی ورزشکاران نیست، یک گرامیداشت بزرگ از همبستگی است. با تلاش های خستگی ناپذیر خود، احساسات، پیروزی ها و چالش های پیش روی؛ {تصاویر} این ورزشکاران استثنایی را به تصویر می کشید و به آنها منتقل می کنید، زیرا آنها با عزم، لطف و تعالی بی دریغ خود به جهان الهام می بخشند.”
در این نشست جهانی حدود 350 شرکت کننده، از جمله بیش از 220 پرسنل از دارندگان حقوق رسانه ای که در مجموع 63 سازمان را نمایندگی می کنند، حضور داشتند. همچنین نمایندگانی از IOC، کمیته بین‌المللی پارالمپیک، میزبان آینده میلان کورتینا 2026 و LA 2028، شرکای جهانی المپیک مشتمل بر علی‌بابا، اینتل و پاناسونیک و شریک فناوری پاریس 2024 Orange حضور داشتند.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا