برگزاری رقابتهای آزمایشی المپیک زمستانی 2022 - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاین ورزش هاسایر

برگزاری رقابتهای آزمایشی المپیک زمستانی 2022

کمیته برگزار کننده بازیهای المپیک زمستانی 2022 پکن اعلام کردند اولین رقابت آزمایشی این بازیها ماه فوریه دو سال آینده برگزار خواهد شد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از کمیته ملی المپیک ، تیم میزبانی بازیهای المپیک و پارالمپیک زمستانی 2022 پکن اعلام کردند که نخستین رقابت آزمایشی این بازیها را ماه فوریه سال 2020 در مرکز ملی اسکی آلپاین برگزار می کنند.

“ژانگ جیاندونگ” معاون شهردار پکن و معاون رییس تیم میزبانی بازیهای المپیک و پارالمپیک پکن 2022 اظهار کرد: قرار بر این است که انتقال از عملیات آماده سازی به مرحله اجرایی به نمایش در آید.

کمیته برگزار کننده این رقابتها بیست مسابقه پیش از شروع این بازیها را به صورت آزمایشی در نظر گرفته اند. این مرحله آزمایشی مسابقات بین 10 تا 24 ماه قبل از شروع بازیها در نظر گرفته است که برای رشته های المپیکی 15 رویداد و برای رشته های پارالمپیک 5 مسابقه آزمایشی مد نظر است.

همچنین مسوولان برگزار کننده این رقابتها اعلام کردند که سه ورزشگاه را برای انجام این مسابقات آزمایشی در نظر گرفته اند تا آنها را از نظر سازه ای و مسائل زیر ساختی نیز مورد ارزیابی قرار دهند.

پکن اولین شهری است که هم میزبانی بازیهای المپیک و پارالمپیک تابستانی در سال 2008 را به عهده داشته است و هم بازیهای المپیک و پارالمپیک زمستانی 2022.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا