برگزاری مسابقات پرش با اسب به میزبانی محمد شهر کرج - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزسوارکاری

برگزاری مسابقات پرش با اسب به میزبانی محمد شهر کرج

مسابقات پرش با اسب جام لایف از صبح امروز به میزبانی استان البرز در مجموعه سوارکاری هوشمند محمد شهر کرج آغاز به کار کرد .

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از سایت فدراسیون سوارکاری،  این رقابتها در رده های  سنی نونهالان، نوجوانان ، جوانان ، بزرگسالان، پونی سواران  و مالکین به مناسب دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر برگزار می شود .
سرپرست دبیرکلی فدراسیون سوارکاری اعلام کرد: این رویداد در راستای تمرکززدایی مسابقات از پایتخت به سایر استان‌ها و شهرستانها با هدف پویایی بیشتر در رشته های مختلف سوارکاری، برنامه ریزی و از صبح امروزسه شنبه سیزدهم تیرماه  در باشگاه سوارکاری هوشمند آغاز وتا روز جمعه شانزدهم تیرماه ادامه خواهد یافت.
مصطفی دهدشتی در توضیح برگزاری این مسابقات گفت : سوارکاران در رده اسب خالص ایرانی و اسب جوان حداکثر با ۵ اسب  و رده های سنی نونهالان ، نوجوانان، بزرگسالان پونی سواران و مسابقه مخصوص حداکثر با دو اسب به مصاف حریفان خود می روند.
وی همچنین اعلام کرد:اسب‌های می توانند در رده خالص ایرانی شرکت کنندکه در معاونت فنی فدراسیون سوارکاری عنوان خالص اسب ایرانی( ترکمن، کرد، دره شور و عرب)ثبت ومجوز لازم را برای شرکت دراین مسابقه داشته باشند.
دهدشتی با بیان این موضوع که برنامه های توسعه ایی رشته های مختلف سوارکاری با هدف نخبه یابی و نخبه  پروری ادامه خواهد یافت ، بیان کرد : چشم انداز ما حضور موفق در رویداد های مهم بین المللی است و برای تحقق این موضوع در بدو امر می بایست نشاط واقعی را با حضور علاقمندان پرشور سواکاری به مجموعه های سوارکاری اقصی نقاط کشور بازگردانیم.
وی تصریح کرد : در این راستا شاهد برپایی گسترده ی مسابقات و رویدادهای منظم در اقصی نقاط کشور هستیم تا ان شالله بتوانیم به چشم انداز روشنی  که برای این رشته در فدراسیون تعریف کرده ایم، دست پیدا کنیم.
نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا