برگزاری چهارمین نشست کمیسیون مدیریت و برنامه ریزی کمیته ملی المپیک - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشی

برگزاری چهارمین نشست کمیسیون مدیریت و برنامه ریزی کمیته ملی المپیک

چهارمین نشست کمیسیون مدیریت و برنامه ریزی در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به  گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک در ابتدای نشست سه مدل برنامه ریزی راهبردی شامل مدل توصیفی، مدل نظری و مدل عملی مورد بررسی قرار گرفت  و در نهایت مدل عملی برنامه ریزی راهبردی با عنوان استراتژی در عمل به عنوان یکی از کارآمدترین روش های برنامه ریزی استراتژیک مورد توجه اعضای کمیسیون قرار گرفت.
 بخش دوم جلسه به ارائه گزارش چند مدل کارآمد در زمینه توسعه ورزش قهرمانی در کشورهای کانادا، آفریقای جنوبی، استرالیا و آمریکا اختصاص داشت که اعضاء به بحث و بررسی در این خصوص پرداختند.
در پایان این جلسه زمان معرفی مدل استراتژی در عمل به جامعه مدیریت ورزشی کشور مشخص و مقرر شد اعضای کمیسیون نظرات خود را پیرامون امکان سنجی و نحوه بهره برداری از این مدل، برای تدوین سند راهبردی کمیته ملی المپیک ظرف یک هفته اعلام نمایند.
همچنین مصوب شد تدوین الگوی ورزش قهرمانی توسط اعضای داوطلب کمیسیون جهت ارائه به مراجع تصمیم گیرنده در کمیته ملی المپیک قرار گیرد و  اعضای  کمیسیون آمادگی خود را برای مشارکت در این برنامه اعلام کنند .
در این نشست محمدحسن پاسوار رئیس کمیسیون، مهدی میرحسینی، مهدی مرتضوی، عبدی افتخاری، علی رغبتی، مرتضی کوهی، علی دستباز، رضا صابونچی، کاظمی،  مهرزادحمیدی حضور داشتند.
نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا