برگزاری کمیسیون توسعه روابط بین الملل و ورزش کمیته ملی المپیک - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشی

برگزاری کمیسیون توسعه روابط بین الملل و ورزش کمیته ملی المپیک

چهارمین نشست کمیسیون توسعه روابط بین الملل در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛  در این نشست ابتدا آئین نامه  کمیسیون بین الملل مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اصلاحات لازم در این خصوص  انجام شد و مقرر گردید در جلسه بعد به تأیید اعضاء برسد. اصلاحات انجام شده پیش از جلسه بعد به اعضاء ارسال خواهد شد.

ارائه سرفصل های کلاسهای آموزشی و کارگاه های بین الملل و ترغیب فدراسیونها جهت حضور موثر و فعال در این دوره ها، مورد بررسی و تصویب قرار گرفت. همچنین دعوت از برخی صاحبنظران برای جلسه آتی مطرح و مصوب شد؛ برای هماهنگی و تسهیل در امور مقرر گردید جلسات فنی با حضور روساء و مربیان تیم های اعزامی به رویدادهای بین المللی برگزارشود.
همچنین مقرر شد از طریق رئیس کمیسیون به منظور ایجاد ارتباط و توسعه روابط دوستانه با رؤسای کمیته های المپیک کشورهای همسایه و همسو اقدامات لازم صورت پذیرد و استفاده از ظرفیت های ایرانیان مقیم خارج از کشور در حوزه های ورزشی نیز در دستور کار قرار گرفت.
چهارمین نشست کمیسیون توسعه روابط بین الملل با حضور مریم جعفری،  لیلا زکی زاده.، عبدالله سهرابی، دکتر نصرالله سجادی، میلاد ملاجان، فرهاد طلوع کیان، محمد علی منفرد، سید مسعود بزرگزاده، علی محمد فرجی و فرید فتاحیان برگزار شد.
نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا