بعد انتخاب به عنوان عضو کمیته توسعه WT؛هادی ساعی سرمایه ارزشمندی برای تکواندو جهان است - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشیتکواندو

بعد انتخاب به عنوان عضو کمیته توسعه WT؛هادی ساعی سرمایه ارزشمندی برای تکواندو جهان است

رئیس فدراسیون جهانی تکواندو پس از انتخاب هادی ساعی به عنوان عضو کمیته توسعه WT از وی به عنوان سرمایه ارزشمند تعبیر کرد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، «دکتر چانگ وون چو» رئیس فدراسیون جهانی تکواندو با ارسال نامه ای به فدراسیون ایران، «هادی ساعی» را به عنوان عضو جدید کمیته توسعه فدراسیون جهانی انتخاب و معرفی کرد.

در این نامه که اهداف فدراسیون جهانی تشریح شده، آمده است که هادی ساعی از میان 480 نفر تا پایان مسابقات جهانی 2025 برای عضویت در این کمیته انتخاب شده است. رئیس فدراسیون جهانی خطاب به هادی ساعی عنوان داشت؛ “شما یک سرمایه ارزشمند برای فدراسیون جهانی تکواندو هستید و خود را وقف آن خواهید کرد. پیشاپیش از شما تشکر می کنم و مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستم.”

متن نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای هادی ساعی/ عضو کمیته توسعه فدراسیون جهانی

“جناب آقای ساعی از این که خود را صرف و وقف ورزش محبوب تکواندو، کرده اید، از شما سپاسگزاری می نمایم.

در طی سال های متمادی، فدراسیون جهانی تکواندو به صورت مستمر در جهت برتری در داخل و خارج از زمین مسابقه تلاش کرده است. همان طور که اطلاع دارید، فدراسیون جهانی تکواندو در جنبش المپیک و  پارالمپیک به واسطه حکمرانی مطلوب، یکپارچگی، بازی جوانمردانه و تعهد نسبت به اهداف بشر دوستانه و توسعه اجتماعی اعتبار کسب نموده و شناخته شده است. چنین سطوحی از تعالی در تمام سطوح ساختار سازمانی فدراسیون جهانی تکواندو، مورد انتظار ما خواهد بود.

هدف فدراسیون جهانی تکواندو در سال های آتی، تقویت جایگاه خود به عنوان یک رشته ورزشی المپیکی و پارالمپیکی شامل فضای مجازی، شهرت و اعتبار به واسطه حاکمیت و پایداری بی عیب و نقص خود و همچنین تداوم تعهدمان در کمک به پناهجویان و آوارگان از طریق تکواندو است.

هدف من این است که فدراسیون تکواندو جهانی به عنوان یکی از معتبرترین فدراسیون های بین المللی در سطح جهان شناخته شود. در این راستا، پس از بررسی دقیق بیش از 480 درخواست جدید و همچنین درخواست های اعضای فعلی، این افتخار را دارم که شما را به عنوان عضو کمیته توسعه از تاریخ این حکم انتصاب در سال 2023 تا پایان مسابقات جهانی تکواندو 2025 منصوب نمایم.

معتقدم که شما یک سرمایه ارزشمند برای فدراسیون جهانی تکواندو خواهید بود و خود را وقف آن خواهید کرد. پیشاپیش از شما تشکر می کنم و مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستم.

بیایید با “صلح در ذهن، تکواندو در دل” به آینده نگاه کنیم.

“با احترام چونگ وون چو رئیس فدراسیون جهانی تکواندو”

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا