بیست‌و پنجمین دوره رقابت های قهرمانی قاره کهن؛ مشخص شدن ترکیب تیم ملی دو و میدانی/ میزان پاداش کسب مدال اعلام شد - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاین ورزش هادو و میدانی

بیست‌و پنجمین دوره رقابت های قهرمانی قاره کهن؛ مشخص شدن ترکیب تیم ملی دو و میدانی/ میزان پاداش کسب مدال اعلام شد

با اعلام فدراسیون دو و میدانی ترکیب تیم ملی دو و میدانی بمنظور شرکت در که طی روزهای ۱۸ الی ۲۵تیر ماه جاری به میزبانی کشور تایلند برگزار می شود و همچنین پاداش کسب مدال در این مسابقات مشخص شد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از فدراسیون دو و میدانی، پس از برگزاری چند رویداد داخلی و بین المللی و با نظر کمیته فنی فدراسیون دو و میدانی  حسن تفتیان(۱۰۰متر)، مهدی صابری(پرتاب وزنه)، مهدی پیرجهان(۴۰۰متر با مانع)،  سبحان احمدی(۸۰۰متر)، حسین رسولی(پرتاب دیسک)، میلاد ناصح جهانی(۲۰۰متر) و رضا مقدم(پرتاب چکش) در بخش آقایان و در بخش بانوان نیز حمیده اسماعیل نژاد(۱۰۰متر)، فرزانه فصیحی(۱۰۰متر) و زهرا عرب رستمی(پرتاب چکش) ترکیب تیم ملی دو و میدانی کشورمان را در بیست‌و پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان آسیا  را تشکیل خواهند داد.

افشین داوری(سرپرست فدراسیون دو و میدانی) هادی سپهرزاد و جواد خسرو شیری تیم ملی دو و میدانی کشورمان را در این مسابقات همراهی می کنند.

با اعلام فدراسیون دوومیدانی به ورزشکارانی که موفق به کسب مدال طلا در این رقابت‌ها شوند مبلغ ۱۲۵ میلیون تومان، برای کسب مدال نقره مبلغ ۷۵ میلیون تومان و به نفراتی که بتوانند مدال برنز این رویداد قهرمانی قاره‌ای را کسب نمایند مبلغ ۵۰ میلیون تومان به عنوان پاداش از سوی این فدراسیون اهدا خواهد شد.

گفتنی است بیست‌و پنجمین دوره رقابت های قهرمانی قاره کهن طی روزهای ۱۸ الی ۲۵تیر ماه جاری به میزبانی کشور تایلند برگزار می شود.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا