بیک لیک لی: کسب پیروزی در کاپ آسیا قابل دسترس است - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزبسکتبالتوپ و تور

بیک لیک لی: کسب پیروزی در کاپ آسیا قابل دسترس است

مربی تیم ملی بسکتبال سه نفره دختران گفت: معتقدم کسب پیروزی برابر حریفان در کاپ آسیا قابل دسترس است.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از سایت فدراسیون بسکتبال، نیکا بیک لیک لی مربی تیم ملی بسکتبال سه نفره دختران پیش از ترک تهران برای حضور در مسابقات کاپ آسیا درباره آخرین وضعیت تیم گفت: شرایط خوبی داریم. همه بازیکنان آماده هستند و خوشبختانه مصدوم هم نداریم. امیدوارم با همت بیشتر، انگیزه و خواستن صعود کنیم و اتفاق بزرگی را رقم بزنیم.

بیک لیک لی افزود: در دو اردوی آخر بر روی آنالیز و بررسی حریفان متمرکز شدیم. فیلم بازی حریفان در مسابقات مختلف را بارها تماشا و تحلیل کردیم. در حال حاضر بازیکنان برای چگونگی مقابله با حریفان آمادگی ذهنی دارند. معتقدم کسب پیروزی برابر حریفان قابل دسترس است.

وی ادامه داد: بسیاری از تیم های آسیایی حرف های زیادی برای گفتن دارند ضمن این که کاپ آسیا اهمیت زیادی برای آن ها دارد. برای مثال تیم دختران و پسران ترکمنستان اردوهای آمادگی خود برای حضور در کاپ آسیا به مدت یک ماه در کشور لیتوانی برگزار کرد. چین، قزاقستان، مغولستان و در مراحل بالاترمالزی و تایلند نیز حریفان قدری هستند.

مربی تیم ملی بسکتبال سه نفره در پایان تصریح کرد: از تمام فرصت های اردوهای آمادگی به خوبی استفاده کرده ایم. امیدوارم با نتایجی که کسب خواهیم کرد تیم ملی وفدراسیون را سرافراز کنیم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا