تست انتخابی آبهای آرام در دو رده جوانان و زیر 23 سال برگزار می شود - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزقایقرانیورزش های آبی

تست انتخابی آبهای آرام در دو رده جوانان و زیر ۲۳ سال برگزار می شود

تست انتخابی آبهای آرام با حضور 51 ورزشکار در دو بخش جوانان و زیر 23 سال آقایان و بانوان در دریاچه آزادی برگزار می شود

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، با توجه به در پیش بودن رقابت های بین المللی آبهای آرام در سال ۲۰۱۹ تست انتخابی ورزشکاران رده سنی جوانان و زیر ۲۳ سال ۹ و ۱۰ اردیبهشت به میزبانی دریاچه آزادی برگزار می شود که ورزشکاران کانو و کایاک در دو بخش آقایان و بانوان در این تست حضور خواهند داشت.

تست انتخابی آقایان نهم اردیبهشت بین ۲۹ قایقران در ماده کایاک و کانو کانادایی تک نفره ۱۰۰۰ و ۵۰۰ متر برگزار می شود و دهم اردیبهشت تست بانوان با حضور ۲۲ ورزشکار و در دو بخش تک نفره ۵۰۰ و ۲۰۰ متر مسابقه خواهند داد.

در بخش کایاک زیر ۲۳ سال مردان شایان مافی، امیر آقامیرزایی، محمدرضا صیاد و نوید مومنی پور از گیلان، میلاد اسدنیا، پوریا شریفی، آرمین حیدرزاه و فربد کیانی از تهران و علیرضا مرادی از لرستان در تست شرکت خواهند کرد.

در تست کایاک مردان جوانان ایلیا نادرنژاد، نوید مومنی پور و مهرشاد تنهایی از گیلان، پارسا امیدوار، کیان محمودزاده، امیرنظام مطلبی و پوریا علیمحمدی از تهران، محمد دهقان از بوشهر و محمد نقدی سپهوند از لرستان حضور دارند.

درکانو کانادایی زیر ۲۳ سال مردان رشاد وفایی از کردستان در تست حضور دارد و در کانو کانادایی جوانان نیز سبحان بیرانوند و علیرضا مهدوی از لرستان، عرفان راستگو، امیرمحمد اسماعیلی و محمدسینا شکوری از گیلان، علی زارعی و شایان حسینی از بوشهر، دانیال چشمه از تهران، زانا ساعدی از کردستان و عبدالله مشایخ بخشی از مازندران به آب خواهند زد.

پس از تست مردان، بانوان قایقران نیز سه شنبه دهم اردیبهشت در بخش های مختلف به رقابت خواهند پرداخت که در تست کایاک بانوان زیر ۲۳ سال ساغر خاقانی، ساقی خاقانی، مونا ابراهیمی، ساناز همت زاده و ساجده تبریزی از تهران، سما یاسمی از کرمانشاه، آرزو صیاد از گیلان و سارا کاظمی از هرمزگان مسابقه می دهند.

رسپینا قویدل، پدیده پهلوان زاده، سارا حسینی و آتوسا خراطی از تهران، دیبا منصوری، پریا رستمی و فاطمه احمدی از هرمزگان و نرجس کارگرپور از گیلان در بخش کایاک باناون جوانان تست خواهند داد.

در تست کانو کانادایی زیر ۲۳ سال بانوان فرانک چشمه از تهران و پرستو مهنما از آذربایجان شرقی حضور دارند و در بخش جوانان مائده شورگشتی، هدیه خیرآبادی و زهرا مطهر از تهران و ثنا عیوضی از آذربایجان شرقی نفرات شرکت کننده در تست خواهند بود.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا