تست انتخابی تیم های ملی کانوپولو بانوان برگزار شد - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزقایقرانیورزش های آبی

تست انتخابی تیم های ملی کانوپولو بانوان برگزار شد

با برگزاری تست انتخابی تیم های ملی کانوپولو بانوان 10 ورزشکار برتر برای حضور در ادامه تمرینات معرفی شدند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، اردوی تیم های ملی کانوپولو بانوان ایران در 2 رده سنی بزرگسالان و زیر 21 سال به میزبانی بابلسر در حال برگزاری است که در جریان این اردوها تست انتخابی نیز برگزار شد و 10 ورزشکار برتر مشخص شدند.

در تست انتخابی تیم ملی بزرگسالان الهه پورعبدیان از البرز، ستایش پیرنجم الدین از اصفهان، صبا رحمتی از لرستان، ترانه کامیاب، فاطمه جلیلیان، مریم غفاری و تکتم آخوندزاده از مازندران و مهلا عاطفه دار و مهتاب زهتاب از خراسان رضوی 10 نفری هستند که در ادامه اردوی تیم ملی حضور خواهند داشت و تا 16 تیر به تمریناتشان ادامه می دهند.

در تست انتخابی تیم ملی زیر 21 سال نیز عطیه سلیمانی و آرزو صارمی از زنجان، نگار قائم دوست از یزد، شیوا لکزایی، آتوسا اسلامی، فاطمه سهرابی منش و آذین مهدی زاده از مازندران و ملیکا برون و نرگس تبرته فراهانی از مرکزی 10 نفری هستند که در تست انتخابی تیم ملی انتخاب شدند و تا 16 تیر در اردو حضور خواهند داشت.

دلارام مرزآبادی مربی تیم ملی بزرگسالان، الهام تحقیقی مربی تیم ملی زیر 21 سال، مریم شاکری سرپرست اردوها و مهران قزلباش مدیر تیم های ملی کانوپولو هستند.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا