تلاش ملی پوشان پاراتیراندازی برای تکمیل سهمیه های توکیو در سیدنی - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتیراندازیجانبازان و معلولین

تلاش ملی پوشان پاراتیراندازی برای تکمیل سهمیه های توکیو در سیدنی

ملی پوشان پاراتیراندازی برای تکمیل سهمیه های توکیو در رقابت های جهانی سیدنی تلاش می کنند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ پارا تیراندازی سیدنی، از ۱۹ تا ۲۶ مهر ماه در استرالیا برگزار می شود و تیم ملی کشورمان با ترکیب ۵ تیرانداز در این رویداد حضور خواهد داشت.

رقیه شجاعی، سمیرا ارم، ساره جوانمردی، سیدمحمدرضا میرشفیعی، مهدی زمانی ملی پوشان اعزامی ایران به این رقابت ها هستند که زیر نظر زینب آقاعلی اکبری و رضا احمدی مربیان از امروز تمرینات خود در اردوی آمادگی این مسابقات آغاز کرده اند.

تاکنون ساره جوانمردی و سیدمحمدرضا میرشفیعی در تپانچه بادی ۱۰ متر و مهدی زمانی و سمیرا ارم در تپانچه خفیف ۵۰ متر سهمیه حضور در پارالمپیک توکیو را کسب کرده اند و هر کدام به دنبال تکمیل این سهمیه در ماده ی دیگر رقابتی خود هستند. همچنین رقیه شجاعی نیز برای کسب سهمیه های خود در ماده های ایستاده و درازکش تفنگ بادی ۱۰ متر به سیدنی می رود.

تیم ملی پاراتیراندازی ایران پنجشنبه ۱۸ مهر ماه پس از انجام کنترل تجهزات، تمرینات رسمی خود را در سالن بین المللی سیدنی آغاز می کند.

افتتاحیه این رقابت ها جمعه ۱۹ مهر برگزار می شود و رقیه شجاعی به عنوان اولین نماینده ایران در این روز در خط آتش قرار می گیرد.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا