تکواندو گرنداسلم/ رقابت ۷ نماینده ایران در روز نخست - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتکواندوکشتی و رزمی

تکواندو گرنداسلم/ رقابت ۷ نماینده ایران در روز نخست

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های گرنداسلم ووشی هفت نماینده تکواندو ایران در روز نخست مسابقات رقبای خود را شناختند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با برگزاری رقابت‌های انتخابی گرنداسلم ووشی در اوزان المپیکی و شناخت نفرات برتر در نهایت 13 ملی‌پوش ایران به دور نهایی این رویداد راه یافتند.

این رقابت‌ها فردا (یکشنبه – 13 فروردین ماه) با برگزاری مبارزات اوزان 49- و 67- کیلوگرم زنان و 68- و 80+ کیلوگرم مردان آغاز می‌شود و در این مرحله 12 تکواندوکار در هر گروه وزنی به رقابت خواهند پرداخت.

امروز (شنبه – 12 فروردین ماه) قرعه‌کشی رقابت‌ها با حضور سرپرستان و کادر فنی تیم‌ها از جمله مربیان تیم ملی ایران و هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو‌ برگزار شد و هفت نماینده تکواندو ایران  رقبای خود را در روز نخست مسابقات شناختند.

در وزن 68- کیلوگرم، رضا کلهر به واسطه قهرمانی در دور انتخابی گرنداسلم با قرعه استراحت مواجه شده است و سپس در دیدار اول خود به مصاف برنده مبارزه محمدصادق دهقانی دیگر نماینده کشورمان در این وزن و هاکان رچبر رنکینگ چهار المپیک از ترکیه خواهد رفت. در سمت جدول دهقانی و کلهر، اولگبک رشیدوف قهرمان المپیک توکیو نیز حضور دارد.

براساس این گزارش، در سمت دیگر جدول وزن 68- کیلوگرم، دانیال بزرگی سومین نماینده ایران در این وزن در دور نخست استراحت می‌کند و سپس به مصاف برنده دیدار متین رضایی از ایران و یانگ سیو از چین می‌رود.

در رقابت ‌های وزن 80+ کیلوگرم نیز ابوالفضل عباسی در دور نخست با آرین سلیمی دیگر تکواندوکار کشورمان رو‌به‌رو می‌شود. سانگیونک کانگ از کره جنوبی نیز در سمت جدول نمایندگان ایران قرار گرفته است.

همچنین سعیده نصیری بعد از کسب مدال نقره رقابت‌های مقدماتی، در دور نخست رقابت‌های وزن 49- کیلوگرم زنان، با قرعه استراحت مواجه شده است.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا