تیم دراگون بوت بانوان راهی رقابت‌های جهانی شد - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزقایقرانیورزش های آبی

تیم دراگون بوت بانوان راهی رقابت‌های جهانی شد

تیم منتخب دراگون بوت بانوان ایران برای حضور در رقابت های جهانی تایلند راهی این کشور شد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، رقابت های جهانی دراگون بوت قرار است ۲۹ مرداد تا ۳ شهریور به میزبانی تایلند برگزار شود و تیم های منتخب ایران نیز در دو بخش آقایان و بانوان در این رویداد مهم حضور خواهند داشت.

برهمین اساس پس از اعزام تیم آقایان، تیم دراگون بوت بانوان ایران نیز با مشخص شدن ترکیب نهایی اش راهی تایلند شد تا در رقابت های جهانی شرکت کند.

اعضای تیم دراگون بوت بانوان پیش از اعزام به مسابقات با رئیس فدراسیون دیدار کردند. علیرضا سهرابیان در این دیدار از اعضای تیم منتخب دراگون بوت بانوان خواست تا تلاش خود را برای اعتلای نام میهن عزیزمان به کار گیرند و به عنوان نماینده ایران عملکرد خوبی در مسابقات داشته باشند.

سپیده رمضان پور، شقایق نعیمی، زینب اسمعیلی، الهه قربان زاده، زهرا ملاکاظمی، معصومه اکبری، زهرا قسمتی، سده امین، زینب سامانی، نیلوفر غلامدوست، یلدا پورعلی، یاسمن پورعلی و متینه اسدی نفرات اعزامی تیم منتخب دراگون بوت بانوان ایران به مسابقات جهانی هستند.

سحر رمضان پور مربی تیم و مریم عرب نژاد سرپرست تیم اعزامی هستند.

رمضان پور مربی تیم منتخب دراگون بوت ایران درباره شرایط ورزشکارانش در آستانه مسابقات جهانی اظهار کرد: رقابت ها با سطح بالایی برگزار می شود. رقابت بین ۲۹ کشور و ۵ هزار ورزشکار است و قطعا سطح آن بالا خواهد بود.

وی افزود: با تمرین هایی که داشتیم و زمان هایی که بچه ها ثبت کرده اند باید بگویم که شرایطمان خوب است. رکوردهای خوبی ثبت کرده ایم و به امید مدال راهی رقابت های جهانی می شویم.

مربی تیم منتخب دراگون بوت ایران در رقابت های جهانی تایلند همچنین گفت: ما قرار است در مسابقات رده سنی زیر ۲۴ سال و رده سنی آزاد شرکت کنیم و در هر دو رقابت هم به دنبال کسب مدال هستیم و شانسمان بالا است.

رمضان پور درباره رقابت های جهانی نیز بیان کرد: طبق برنامه ریزی که کرده ایم قرار است در مسافت های ۲۰۰، ۵۰۰ و ۲ هزار متر مسابقه بدهیم. شرایط ورزشکاران خوب است و تمرین های مناسبی داشته ایم و با تمام توان رقابت می کنیم تا به مدال برسیم. امیدوارم که همه چیز خوب رقم بخورد و افتخارآفرین باشیم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا