تیم ملی کانوپولو زیر 21 سال بانوان به آب می زند - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزقایقرانیورزش های آبی

تیم ملی کانوپولو زیر ۲۱ سال بانوان به آب می زند

دور نخست اردوی انتخابی تیم ملی کانوپولو زیر ۲۱ سال بانوان از فردا ۹ اردیبهشت به میزبانی هیات قایقرانی استان یزد آغاز می شود.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، با توجه به برگزاری مسابقات کانوپولو قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ به میزبانی ایران، تیم های ملی در رده های سنی بزرگسالان و زیر ۲۱ سال خود را برای حضور پرقدرت در این رقابت ها آماده می کنند. با این هدف تیم ملی کانوپولو زیر ۲۱ سال بانوان اولین مرحله اردوی آمادگی خود را با ۲۵ قایقران در یزد آغاز خواهد کرد. این اردو از فردا ۹ اردیبهشت آغاز می شود و تا ۱۸ اردبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

نفرات منتخب مسابقات قهرمانی کشور و کادر فنی از قایقرانان ۸ استان به اردو دعوت شده اند. دلارام راثی مرزآبادی مربی و محمود بهرامی سرپرست این اردو هستند.

مهنوش زارعی از اصفهان، عطیه سلمیانی از زنجان، آناهیتا مهترپور و پریا شکوری از البرز، شیوا لکزایی، آتوسا اسلامی، فاطمه سهرابی منش، آذین مهدی زاده، نگین ابراهیمی، رومینا لاهوتی، ملیکا سماکی و مهنا رضایی از مازندران، نازنین زهرا فلاح زاده، نگار قائم دوست، فروغ گلشن تفتی و مریم شیبانی از یزد، مبینا رحیمی و یگانه اسحاق زاده از خراسان رضوی، ملیکا برون، کیمیا مرادی، صدف صالحی، نرگس فراهانی، حدیث حاجی حاجی و مبینا کارخانه از مرکزی و نیایش اسماعیلی از سیستان و بلوچستان ورزشکاران دعوت شده به دور نخست اردو هستند.

با اعلام کادر فنی روز ۱۳ اردیبهشت تست انتخابی انجام می شود و فقط نفرات برتر در اردو باقی می مانند.

مسابقات کانوپولوی قهرمانی آسیا نیمه دوم مردادماه در تهران برگزار می‌شود.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا