اخبار روزاین ورزش هادوچرخه سواری

تیم ملی کوهستان و پرتو آذر در صدر رنکینگ آسیا

اتحادیه جهانی دوچرخه سواری رنکینگ جدید این رشته را اعلام نمود.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، اتحادیه جهانی دوچرخه سواری رنکینگ جدید این رشته را در پایان ماه جاری میلادی اعلام نمود که بر این اساس فرانک پرتو آذر بانوی موفق دوچرخه سواری ایران به سه پله صعود به صدر رنکینگ آسیا رسید.

طبق اعلام سایت اتحادیه جهانی تیم ملی کوهستان بانوان ایران از مجموع امتیازات سه رکابزن خود بنام های فرانک پرتو آذر، مونا فرح بخشیان و شیرین زرین کلاه با کسب 371 امتیاز در صدر رنکینگ آسیا و 46 جهان قرار گرفت.تیم ملی کوهستان مالزی با کسب 319 امتیاز در رده دوم رنکینگ آسیا قرار دارد.

فرانک پرتو آذر با کسب 197 امتیاز در رده 117 جهان و اول آسیا قرار دارد که این مهم می تواند راه کسب سهمیه این بانوی پرتلاش شیرازی را برای کسب سهمیه المپیک هموارتر سازد.

همچنین براساس اعلام سایت اتحادیه جهانی تیم ملی کوهستان آقایان کشورمان نیز پس از ژاپن و قزاقستان در رده سوم آسیا قرار گرفت.

ایران با کسب 462 امتیاز از مجموع امتیازات کسب شده سه ورزشکار تیم ملی بنام های پرویز مردانی (176امتیاز)، فراز شکری (173امتیاز)، محمد پورشریف (113امتیاز) در رده سوم آسیا و 43 جهان قرار دارد.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا