جدال عباسعلی و عسگری برای برنز لیگ جهانی - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزکاراتهکشتی و رزمی

جدال عباسعلی و عسگری برای برنز لیگ جهانی

۲ نماینده کشورمان در پایان روز دوم لیگ سری آ کانادا به دیدار رده بندی راه یافتند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در دومین روز لیگ سری آ مونترال، ۴ نماینده کشورمان به روی تاتامی رفتند که در وزن ۶۸+ کیلوگرم حمیده عباسعلی و در وزن ۷۵- کیلوگرم، بهمن عسگری با شکست در دیدار نیمه نهایی به دیدار رده بندی اوزان خود راه یافتند‌.

روز گذشته هم سجاد گنج زاده به دیدار رده بندی راه یافته بود و بدین ترتیب تیم ایران فردا ۳ نماینده خواهد داشت که برای کسب مدال برنز به مصاف رقبایشان می روند.

اما در نتایج کسب شده امروز، در وزن ۶۸+کیلوگرم، حمیده عباسعلی ابتدا مقابل حریفی از کرواسی پس از تساوی صفر بر صفر در هانتی برنده شد‌‌.

سپس کاراته کای اوکراینی را ۳ بر صفر شکست داد و در سومین دیدار مقابل نماینده مکزیک ۴ بر ۳ به برتری رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

او در این مرحله ۲ بر صفر از حریف ایتالیایی شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت.

عباسعلی فردا برای کسب مدال برنز به مصاف نماینده جامائیکا می رود.

در وزن ۷۵- کیلوگرم، بهمن عسگری در ۲ بازی نخست خود با نتایج مشابه یک بر صفر مقابل حریفانی از چین تایپه و جامائیکا پیروز شد و در سومین مبارزه حریفی از ترکیه ۴ بر صفر شکست داد و گام به نیمه نهایی گذاشت.

او در این مرحله یک بر صفر نتیجه را به نماینده ترکیه واگذار کرد تا فردا برای کسب مدال برنز به مصاف لورنزو پیترومارچی از ایتالیا برود.

در همین وزن سعید احمدی در مبارزه اول ۴ بر صفر مقابل نماینده قزاقستان شکست خورد و از گردونه رقبتها کنار رفت.

در وزن ۶۷- کیلوگرم، هامون درفشی پور در اولین مبارزه ۷ بر یک نماینده تایلند را از پیش رو برداشت اما در دومین مسابقه ۶ بر صفر نتیجه را به کاراته کایی از دومینکن واگذار کرد و از حضور در ادامه رقابتها بازماند.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا