جعفری: برای پیروزی برابر استرالیا هم قسم شده بودیم - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتوپ و توروالیبال

جعفری: برای پیروزی برابر استرالیا هم قسم شده بودیم

مدافع میانی تیم ملی والیبال زیر 16 سال دختر ایران گفت: برای پیروزی برابر استرالیا هم قسم شده بودیم و بازی خوبی انجام دادیم.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، یلدا جعفری پس از پیروزی ایران برابر استرالیا و صعود تیم ملی زیر 16 سال به جمع هست تیم برتر آسیا، گفت: هم قسم شده بودیم که بازی خوبی انجام دهیم همه تلاش خود را کردیم و خوشبختانه نتیجه خوبی گرفتیم.

وی درخصوص بازی نخست تیم ملی برابر ژاپن اظهار داشت: ژاپن تیم خیلی خوبی است و متاسفانه به دلیل برخی شرایط نتوانستیم با تمام توان بازی کنیم اما در مسابقه با استرالیا جبران کردیم و خوشبختانه به جمع هشت تیم برتر راه یافتیم و امیدوارم فردا بازی خوبی مقابل چین‌تایپه انجام دهیم و نتیجه خوبی بگیریم.

مدافع میانی تیم ملی والیبال زیر 16 سال ایران در پایان خاطرنشان کرد: حس خوبی است که بتوانیم در این مسابقات توان مان را نشان دهیم و خوشبختانه تا کنون نتیجه خوبی کسب کردیم.

مرحله دوم رقابت‌های والیبال قهرمانی زیر 16 سال دختر آسیا از فردا (سه‌شنبه 13 تیر) آغاز می‌شود و تیم ایران به همراه ژاپن، چین‌تایپه و ماکائو در مرحله دوم با یکدیگر رقابت‌ می‌کنند که شکست مرحله مقدماتی ایران مقابل ژاپن در این مرحله نیز محاسبه خواهد شد.

بدین ترتیب تیم ملی زیر 16 سال دختر ایران در مرحله بعدی روز سه‌شنبه 13 تیر به مصاف چین‌تایپه می‌رود و روز پنج‌شنبه با ماکائو روبرو خواهد شد.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا