حاشیه دیدار فوتبال بانوان آذرخش تهران و شهرداری سیرجان/ تغییر زمان و مکان بازی یک شب قبل از مسابقه/حراست اجازه بازی نداد - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتوپ و تورفوتبال

حاشیه دیدار فوتبال بانوان آذرخش تهران و شهرداری سیرجان/ تغییر زمان و مکان بازی یک شب قبل از مسابقه/حراست اجازه بازی نداد

بازیکنان تیم‌های فوتبال بانوان شهرداری سیرجان و آذرخش تهران به دلیل هماهنگ نبودن ورزشگاه به مدت 2 ساعت در خیابان ماندند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از خبرگزاری فارس، هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال بانوان امروز در حالی پیگیری شد که مشکل عجیبی برای تیم شهرداری سیرجان در سفر به تهران و بازی با آذرخش تنها نماینده پایتخت رخ داد.

در حالی که قرار بود دیدار تیم‌های آذرخش تهران و شهرداری سیرجان از ساعت 10 در ورزشگاه اکباتان انجام شود، شب قبل از بازی در تماسی از سوی تیم میهمان با شهرداری سیرجان از آنها خواسته شد تا بازی در ورزشگاه رسالت و در ساعت 12 انجام پذیرد.

در حالی که بازیکنان تیم سیرجان از ساعت 11 مقابل ورزشگاه برای انجام بازی حضور پیدا کردند متوجه شدند هیچ هماهنگی برای این بازی صورت نگرفته و بازیکنان اجازه ورود به زمین را پیدا نکردند.

بازیکنان شهرداری سیرجان و آذرخش تهران ساعاتی را کنار خیابان بودند تا برای بازی بتوانند وارد ورزشگاه شوند.

ایزدی سرپرست تیم فوتبال شهرداری سیرجان در این باره به فارس گفت: با توجه به اینکه آخرین بازی نیم‌فصل بود و بازیکنان ما می‌خواستند به خانه برگردند، به تعویق افتادن این بازی باعث شد تا همه پروازهای ما کنسل شده و دچار ضرر شویم.

وی افزود: ما از 11 تا 13:30 کنار خیابان بودیم اما مسئول حراست حتی اجازه نداد وارد زمین شویم. هیچ کس پاسخگو نبود تا اینکه ساعت 14 اجازه بازی دادند اما به دلیل آماده نبودن تورهای دروازه دوباره مدتی زمان برد تا شرایط آماده شود.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا