حضور دائمی خواهران منصوریان در بندرعباس - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزکشتی و رزمیووشو

حضور دائمی خواهران منصوریان در بندرعباس

رئیس هیأت ووشو هرمزگان از حضور دائمی خواهران منصوریان، مدال آوران جهانی ووشو در بندرعباس خبرداد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از ایسنا، علیرضا بهرمن با اعلام این خبر اظهار کرد: ٩٧ سال پرباری برای ووشوی هرمزگان بود و این روند را با استعانت از خداوند سبحان با قدرت هرچه تمام‌تر در سال ٩٨ هم ادامه دارد.

وی افزود: هرچند در سال گذشته افرادی قصد داشتند برایمان حاشیه‌هایی را ایجاد کنند اما درایت اعضای هیأت و پشتوانه مسئولان استانی و کشوری مانع از آن شد که این هیأت فعال وارد دعوا شود.

بهرمن خاطرنشان کرد: این موضوع را باید بگویم که بنده شخصأ با احدی مشکل ندارم و درب هیأت ووشو به روی همه باز است و از تمامی کسانی که قصد دارند به جوانان خدمت کنند، استقبال می‌کنیم.

رئیس هیأت ووشو استان هرمزگان با اشاره به حضور دائمی خواهران منصوریان در بندرعباس گفت: شهربانو منصوریان به‌ همراه همسرش امید نوابی و خواهرش سهیلا از اردیبهشت‌ماه امسال جهت کمک به ووشوی بانوان استان به بندرعباس می‌آیند و در این شهر زندگی خواهند کرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه این خبر نه‌تنها برای ووشو نویدبخش است بلکه اتفاقی بزرگ در ورزش هرمزگان است، اضافه کرد: این قهرمانان در بندرعباس تمرین می‌کنند و مدال‌های آنان در رقابت‌های جهانی و آسیایی زین‌پس بنام هرمزگان ثبت خواهد شد.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا