خدمتی: در جاکارتا تیراندازی شرایط خوبی نداشت اما در هانگژو جبران می‌کنیم - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاین ورزش هاتیراندازی

خدمتی: در جاکارتا تیراندازی شرایط خوبی نداشت اما در هانگژو جبران می‌کنیم

ملی‌پوش تیراندازی کشورمان گفت: من به عنوان یک ورزشکار ملی تنها حقوق ثابتی که دریافت می‌کنم یک میلیون تومان است.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، نجمه خدمتی در خصوص شروع تمرینات و آمادگی برای حضور در مسابقات پیش رو، اظهار داشت: یک هفته است تقریبا اردوی جدید شروع شده و زیر نظر آقای باقری تمرینات را انجام می‌دهیم. فصل مسابقات در حال آغاز است و اسفندماه نخستین مسابقه را پیش رو داریم. هر ماه تقریبا مسابقات مهمی داریم که می‌تواند به عملکرد ما در بازی‌های آسیایی هانگژو کمک کند. در حال حاضر مهمترین مسابقه در کنار بازی‌های آسیایی، مسابقات جهانی مصر است که اسفندماه برگزار می‌شود.

ملی‌پوش تیراندازی کشورمان ادامه داد: مسابقه مصر می‌تواند برای رقابت‌های جهانی و  کسب سهمیه المپیک، یک مسابقه آزمایشی باشد. امیدواریم در مسابقاتی که با رقبا مقایسه می‌شویم شرکت کنیم و در شرایط مسابقه باشیم. ما با مشکلات فشنگ که تحریم هستیم کنار می‌آییم اما برای شرکت در مسابقه تحریم نیستیم. می‌خواهیم مانند بقیه رشته‌ها به مسابقات اعزام شویم. من همیشه در کمیسیون ورزشکاران این شرکت در مسابقه را خواسته‌ام چون این حضور کمک می‌کند ورزشکاران سطح خود را بالا بیاورند.

خدمتی درباره اینکه تیراندازی در بازی‌های آسیایی جاکارتا نتیجه‌ای کسب نکرد فکر می‌کنی این دوره بتوانید مدال‌های بیشتری بگیرید، خاطرنشان کرد: دوره قبل متاسفانه از نظر تجهیزاتی خوب نبودیم و ورزشکاران سرجای خود نبودند، مثلا من خودم در میکس رقابت کردم. تیراندازی واقعا شرایط خوبی نداشت و امیدوارم این دوره جبران کنیم. در بازی‌های آسیایی 2014 من طلا و نقره گرفتم و تیراندازی واقعا خوب درخشید اما در جاکارتا این اتفاق نیفتاد و امیدوارم این دوره با حضور رئیس فدراسیون خوب و مربیان عالی بهترین نتیجه رقم بخورد.

وی در پاسخ به این سوال که تغییر کادر تاثیری در روند پیشرفت شما داشته، یادآور شد: قطعا رکوردها را نگاه کنید به ویژه المپیکی‌ها که همیشه بعد از این بازی‌ها افت دارند، ما هیچ افتی نداشتیم و آمادگی‌مان بالا بوده است.

دارنده مدال طلای آسیا درباره وضعیت مالی و حقوقی، تصریح کرد: بعد از المپیک توکیو من شخصا هیچ حقوقی از جایی دریافت نکردم. مرحله قبلی اردو فدراسیون کمک هزینه‌ای به ما داد. تنها حقوق ثابتی که من دریافت می‌کنم از صندوق حمایت است که برای من یک میلیون تومان است. تنها دریافتی که از ورزش کشور دارم همین است.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا