خسرویار: بازیکنانم آماده رقابت با میانمار و لائوس هستند - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتوپ و تورفوتبال

خسرویار: بازیکنانم آماده رقابت با میانمار و لائوس هستند

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان گفت: بازی برابر سپاهان باعث شد تا ملی پوشان برنامه های تمرینی که در طول اردو برگزار کرده بودند را به خوبی اجرا کنند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، کتایون خسرویار، سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان در خصوص برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال جوانان و تیم سپاهان اصفهان گفت: این دیدار باعث شد تا برنامه های تمرینی که در مدت زمان اردو، ملی پوشان انجام داده بودند را به مرحله اجرا بگذارند و آخرین نکات ضعف و قوتشان مشخص شود.

وی در ادامه بیان کرد: بیشتر هدفمان از برگزاری این دیدار دوستانه تمرکز بر روی کارهای تاکتیکی بود. تمرکز بر روی کارهای دفاعی و سپس فاز حمله از برنامه هایی بود که باید در این بازی بازیکنان به اجرا می گذاشتند.

وی ادامه داد: از عملکرد بازیکنان راضی هستم چرا که به خوبی برنامه هایی که برایشان در نظر گرفته شده بود را اجرا کردند. در این دیدار دوستانه فرصتهای زیادی را از دست دادیم اما هفدمان کسب تجربه بود تا نتیجه.

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان در پایان گفت: پس از برگزاری اردوهای تدارکاتی مستمر و انجام بازیهای داخلی و دو دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال جوانان اردن، اکنون بازیکنان آماده رقابت با تیم های میانمار ولائوس هستند. امیدوارم بهترین عملکرد را به ثبت برسانیم. هدفمان صعود از مرحله گروهی است که با رخ دادن این اتفاق، مزد ماهها تلاش خود را خواهیم گرفت.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا