خسرویار: بازیکنان باید مرتبا در شرایط مسابقه قرار گیرند - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتوپ و تورفوتبال

خسرویار: بازیکنان باید مرتبا در شرایط مسابقه قرار گیرند

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان گفت: تورنمنت کوبان اسپرینگ باعث می شود تا بازیکنان محک بخورند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، کتایون خسرویار، سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان گفت: پس از بازیهای میانمار به مدت دو ماه اردوهای تیم به خاطر امتحانات و شرایط درسی بازیکنان برگزار نشد و سپس اردوهای تدارکاتی را آغاز کردیم تا بتوانیم در مرحله دوم رقابتهای قهرمانی فوتبال زیر۱۹ سال اسیا عملکردی موفق داشته باشیم.

وی ادامه داد: در اردوهای تدارکاتی متاسفانه بازیکنان هماهنگی لازم را نداشت و ما باید برنامه ریزی برای هماهنگ شدند آنها انجام می دادیم که این امر اتفاق افتاد اما از روند برنامه های خود کمی عقب ماندیم.

خسرویار گفت: حضور در تورنمنت کوبان اسپرینگ باعث می شود تا بازیکنان در شرایط مسابقه قرار بگیرند، به هماهنگی برسند، نقاط ضعف و قوت تیم مشخص شود، تجربه کسب کنند و مدیریت کردن در بازی را یاد بگیرند و در نهایت کادر فنی ارزیابی دقیقی نسبت تک تک بازیکنان خواهد داشت.

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان  در پایان گفت: رقابت با تیم های روسیه، آذربایجان و بلاروس باعث می شود بازیکنان آمادگی خوبی کسب کنند. برای هر بازی برنامه خاص خود را داشته و امیدوارم که عملکرد موفقی داشته باشیم. در تورنمنت های دوستانه و بازیهای تدارکاتی دنبال نتیجه نیستیم بلکه هدفمان این است که تیم را به اوج آمادگی خود برسانیم تا در مسابقات اصلی با بهترین شرایط حضور یابند و بهترین نتیجه را کسب کنیم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا