درخشانی: امور بانوان به صورت جدی پیگیری خواهد شد - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزکشتیکشتی و رزمی

درخشانی: امور بانوان به صورت جدی پیگیری خواهد شد

نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی گفت: تلاش خواهم کرد امور بانوان به صورت جدی پیگیری شود.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از فدراسیون کشتی، فاطمه درخشانی نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: در جلسه‌ای که با دبیر، رئیس فدراسیون کشتی داشتم، مقرر شد با هماهنگی ایشان، امور بانوان فدراسیون کشتی به صورت جدی پیگیری شود و در این راستا هر موردی که برای پیشرفت بانوان نیاز است، انجام دهم.

وی در مورد برنامه‌های آتی بانوان فدراسیون کشتی تصریح کرد: مسابقات هنرهای رزمی را اواخر شهریورماه در کره جنوبی پیش رو داریم و امیدوارم با پیگیری‌هایی که انجام خواهد شد بتوانیم تیم آلیش بانوان را به این مسابقات اعزام کنیم. سایر برنامه‌های بانوان نیز طبق تقویم مصوب فدراسیون پیگیری خواهد شد و در این راه رئیس فدراسیون کشتی نیز حمایت‌های لازم را خواهد داشت.

نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی اظهار داشت: برنامه‌های رشته‌های ورزشی بانوان فدراسیون، اعم از برگزاری مسابقات، اردوها، کلاس‌های داوری و مربیگری را مورد بررسی قرار خواهم داد و پیشنهادات خود را به رئیس فدراسیون کشتی ارائه می‌دهم و در مورد آنها تصمیم‌گیری خواهد شد.

درخشانی در پایان ضمن تشکر از زحمات منظمی در مدت حضورش در نایب رئیسی بانوان فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: از تمام کسانی‌ که می‌توانند در جهت بهبود ورزش بانوان فدراسیون کشتی کمک کنند، بهره خواهم برد و آماده شنیدن پیشنهادات و انتقادات ورزشکاران، مربیان، داوران و تمامی دست اندرکارانی که تاکنون در رشته‌های بانوان فدراسیون کشتی فعالیت کرده‌اند، هستم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا