درخشانی: بانوان آلیش کار در مسابقات جهانی شرکت می‌کنند - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزکشتیکشتی و رزمی

درخشانی: بانوان آلیش کار در مسابقات جهانی شرکت می‌کنند

نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی گفت: بانوان آلیش کار در مسابقات جهانی این رشته شرکت خواهند کرد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از فدراسیون کشتی، فاطمه درخشانی نایب رئیس بانوان فدراسیون با بیان این مطلب افزود: با موافقت فدراسیون و پس از بررسی شرایط، تیم ملی آلیش بانوان در مسابقات جهانی این رشته شرکت خواهد کرد. طی روزهای اخیر جلسات متعددی با دست اندرکاران کشتی بانوان تشکیل شد تا بتوانیم با یک برنامه ریزی درست و هدفمند در مسیر توسعه و ارتقاء حوزه بانوان گام های مثبتی برداریم.

وی افزود: طبق تقویم مصوب اتحاد جهانی کشتی، مسابقات جهانی آلیش و قزاق کوراش روزهای 18 تا 21 مهرماه 1398 در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. در همین رابطه تصمیم گرفتیم تا تیم ملی آلیش بانوان در این مسابقات حضور یابد. هرچند که احتمالا تغییراتی در زمان و مکان این مسابقات وجود خواهد داشت.

نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی تصریح کرد: مذاکراتی به صورت تلفنی با مسئولان اتحادیه جهانی در حوزه کشتی‌های سنتی داشته ایم و مقرر شد تا در خلال مسابقات جهانی قزاقستان درباره میزبان و زمان نهایی برگزاری مسابقات جهانی آلیش تصمیمات نهایی اتخاذ شود.

وی خاطرنشان کرد: برای پیگیری امور مربوط و رایزنی با نمایندگان سایر کشورها در حوزه بانوان، در رقابت‌های جهانی قزاقستان حضور می‌یابم و در بخش روابط بین‌الملل نیز در خصوص تشکیل جلسات مشترک با روسای اتحاد جهانی کشتی، کنفدراسیون کشتی آسیا و روسای فدراسیون‌های کشتی کشورهای صاحب نام، رئیس و نایب رئیس فدراسیون کشتی را همراهی خواهم کرد.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا