دستاوردی جدید توسط ماندانا دهقان - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاین ورزش هادوچرخه سواری

دستاوردی جدید توسط ماندانا دهقان

نماینده بانوان ایران در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا با تیم مکس واترزلی هلند قرارداد امضا کرد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، ماندانا دهقان نماینده بیست و هفت ساله کشورمان در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا که به عنوان اولین بانوی کورسی سوار حاضر در بازیهای آسیایی امسال شرکت کرده بود از پیوستن خود به تیم بین المللی مکس واترزلی هلند خبر داد.

وی در این خصوص بیان کرد: مدتی پیش توسط یکی از دوستان موفق به برقراری ارتباط با سرپرست تیم بین المللی مکس واترزلی هلند شدم و پس از مذاکرات اولیه پروفایل مسابقات و تمرینات خود را برای این تیم ارسال نمودم.

با بررسی های انجام گرفته از سوی سرپرست این تیم من به عنوان دومین ورزشکار خانم آسیایی به این تیم دعوت شدم و از ماه مارچ سال 2019 تا پایان سال 2019 به عضویت این تیم بین المللی درآمده ام.

مدتی منتظر موافقت شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان بودم که به لطف خدا و با توجه به تایید شورای برون مرزی به عنوان اولین بانوی محجبه دوچرخه سواری ایران و آسیا به عضویت یک تیم اروپایی درآمدم.

سال گذشته من برای اولین بار به عضویت تیمی اماراتی در آمدم و در چندین رویداد بین المللی شرکت کردم و امسال نیز با تلاش ها و پیگیری هایی که کردم موفق شدم و نتیجه گرفتم.

برنامه و هدف بلند مدت من کسب سهمیه المپیک است و امیدوارم با حمایت های فدراسیون دوچرخه سواری و نتایج خوبم در مسابقات پیش رو بتوانم به این مهم دست یابم.

طبق توافقی که با مسوولین تیم داشته ام ابتدا در چندین رقابت که در کشورهای همسایه ایران برگزار می شود شرکت خواهم کرد و پس از آن در مسابقات هلند و بلزیک و دیگر کشورهای اروپایی شرکت می کنم.

تیم مکس واترزلی حدود 12 ورزشکار دیگر نیز دارد که از کشورهای آلمان،هلند،بلزیک،استرالیا،نیوزلند و سنگاپور هستند و برای شرکت در هر رقابتی باید بتوانیم نظر سرپرست تیم را جلب کنیم تا انتخاب شویم.

امید زیادی دارم و تلاش زیادی هم برای رسیدن به موفقیت خواهم کرد اما به حمایت و کمک مسوولین کشور نیز نیازمندم تا با امید به خداوند به توانم اولین سهمیه المپیک بانوان دوچرخه سواری در بخش کورسی را کسب کنم.

در پایان هم تشکر ویژه ای از همسرم، مربی ام و فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران دارم و از مردم کشورم می خواهم که برایم دعا کنند.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا