دکتر سجادی: آقای هاشمی از مدیران ارزشمند ورزش کشور هستند - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشی

دکتر سجادی: آقای هاشمی از مدیران ارزشمند ورزش کشور هستند

وزیر سابق ورزش و جوانان گفت: آقای هاشمی از مدیران ارزشمند ورزش کشور هستند و من نیز به ایشان قول دادم مثل همیشه مانند یک برادر در خدمت ورزش کشور باشم.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر سیدحمید سجادی پس از مراسم تودیع و معارفه سرپرست وزارت ورزش و جوانان درخصوص اینکه چه نمره‌ای به خودش در این ۲ سال می‌دهد، اظهار داشت: خانواده ورزش باید عملکرد بنده را قضاوت کنند. در حال حاضر برنامه خاصی برای خودم ندارم، بنده یک معلم هستم و در دانشگاه به انجام تدریس ادامه خواهم داد.
وی افزود: بابت این انتخاب به آقای هاشمی و جامعه ورزش تبریک می‌گویم. وزارت ورزش و جوانان خانه آقای هاشمی است چون ایشان در عرصه‌های مختلف ورزش کشور حضور داشته است. آقای هاشمی از مدیران نام آشنا، خوشنام و قدیمی ورزش است و این انتخاب برای ورزش کشور نویدبخش روزهای خوب خواهد بود و امیدوارم او و معاونین وزارتخانه موفق باشند. کارکنان وزارت ورزش هم از این انتخاب خوشحال هستند.
دکتر سجادی گفت: همه ما امیدوار هستیم ان‌شاالله ماه آینده که بازی‌های آسیایی را داریم، کاروان پرافتخار جمهوری اسلامی ایران که تحت نام بسیار ارزشمند شهید حججی اعزام خواهد شد، بهترین نتیجه را از نظر تعداد مدال بگیرد. برای این اتفاق مهم تمام برنامه‌ریزی‌ها شده است. اتفاق مهم دیگری هم که در سال جدید میلادی داریم جام ملت‌های آسیا در دوحه قطر است که برای تیم ملی فوتبال کشورمان آرزوی موفقیت می‌کنیم.
وی تصریح کرد: بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی را درپیش داریم و بعد از آن جام ملت‌های آسیا برگزار خواهد شد که برای همه ملی‌پوشان و وزیر جدید آرزوی توفیق و موفقیت دارم. آقای هاشمی از مدیران ارزشمند ورزش کشور هستند و من نیز به ایشان قول دادم مثل همیشه مانند یک برادر در خدمت ورزش کشور باشم. بدون شک همفکری و مشورت خواهم داشت که ان‌شاءالله دست به دست هم بدهیم که دولت مردمی سیزدهم، در تمام ابعاد و اهدافش موفق باشد.
دکتر سجادی درپایان گفت: التماس دعا دارم از همه عزیزان به ویژه اصحاب رسانه و از زحمات شان ممنون هستم. همیشه آن‌ها را به عنوان یک یار در کنار خودمان می‌دیدم و برایشان آرزوی توفیق دارم.
نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا