دکتر سید مناف هاشمی در بازدی از اردوی تیم ملی اسکیت : باور داشته باشید که می توانید بهترین باشید - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاسکیتانجمن های ورزشی

دکتر سید مناف هاشمی در بازدی از اردوی تیم ملی اسکیت : باور داشته باشید که می توانید بهترین باشید

دکتر سید مناف هاشمی دبیرکل و سرپرست کاروان ایران در بازیهای آسیایی صبح دیروز با حضور در فدراسیون اسکیت با ملی پوشان دیدار و از اردوی اسکیت بازان بازدید کرد .

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک ؛ در این بازدید دکتر سید مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک ، محسن بیرانوند سرپرست. مرکز نظارت ، مجید هنرمند رییس و اعضای هیات رییسه فدراسیون اسکیت و ملی پوشان بانوان و آقایان حضور داشتند .
  دکتر سید مناف هاشمی دبیر کل کمیته ملی المپیک در این بازدید اظهار داشت :  با همت و تلاش فدراسیون و اعتمادی که ورزشکاران به فدراسیون و فدراسیون به کمیته ملی المپیک  منتقل کرد ، پس از ۳-۴ ماه تلاش بالاخره هفته گذشته حضور تیم ملی اسکیت در دو ماده برای حضور در بازیهای آسیایی نهایی شد .
هاشمی ادامه داد :  بر اساس گزارش های مرکز نظارت ، فاصله قابل ملاحظه و نتایج دقیقی از رقبای خارجی و آسیایی شما نداشتیم ولی در نهایت مرکز نظارت  ما را به این یقین رساند که ما احتمال کسب مدال و نتیجه خوب را داریم ، بر همین اساس هیات اجرایی تصمیم به حضور این تیم در بازیهای آسیایی گرفت .
دبیرکل کمیته ملی المپیک  با اشاره به اینکه ما از این رشته انتظار مدال های زیاد مانند سایر رشته های مدال آور نداریم افزود :امیدواریم ملی پوشان این رشته از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرند . ما از اینکه رشته های جدید زمینه حضور در این رویدادها را داشته باشند، استقبال می کنیم.
دکترسید مناف هاشمی در ادامه در خصوص تجهیز زمین و استاندارد کردن زمین های تمرینات اظهار داشت :  باید از طریق رییس فدراسیون با رایزنی با دولت ،نهادهای دولتی و خصوصی‌این کار انجام شود شروع این راهکارها قطعا با مدال آوری شماست . حامیان مالی به سمت شما می آیند. و در نهایت توصیه من به شما این است که باید به این باور برسیم که می توانیم بهترین باشیم و شما می توانید در بازیهای آسیایی متفاوت عمل کنید .
 در ادامه  مجید هنرمند ضمن تقدیر و تشکر ازحضور دبیرکل و هیات همراه ، اظهار داشت : از اینکه کمیته ملی المپیک به ما اعتماد کرده و تیم ما به بازیهای آسیایی اعزام می شود از شما تشکر می کنم ، امیدوارم بتوانیم پاسخ اعتماد وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک را بدهیم. من بر این باور هستم در هر دو بخش خیلی خوب می‌درخشیم و نتایج خوبی برای اسکیت و ورزش ایران به ارمغان می‌آید و در ادامه از روند آماده سازی تیم فری استایل و سرعت گزارشی ارایه نمودند .
   در بخش دیگری از این بازدید ، ملی پوشان ضمن معرفی خود و سابقه حضور در تیم ملی از حضور دبیرکل قدردانی کردند
نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا