دیدار تیم های ملی بانوان کاراته و کبدی با نایب رئیس بانوان کمیته ملی المپیک - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشیکاراتهکبدی

دیدار تیم های ملی بانوان کاراته و کبدی با نایب رئیس بانوان کمیته ملی المپیک

در ادامه سلسله بازدیدهای نایب رئیس بانوان کمیته ملی المپیک از اردوی تیم‌های اعزامی بانوان به بازی‌های آسیایی هانگژو دکتر فرهادی زاد روز گذشته با ملی پوشان کاراته و کبدی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در دیدار های دیروز دکتر فرهادی زاد ابتدا از اردوی تیم ملی کاراته بانوان که در آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است بازدید کرد  که در این بازدید دکتر مریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان نیز حضور داشت؛ نایب رئیس کمیته ملی المپیک با ورزشکاران این رشته در خصوص مسائل گوناگون حضور در بازی‌های آسیایی و دهکده بازی‌ها به گفتگو پرداخت.
همچنین دکتر فرهادی زاد با تیم ملی کبدی بانوان نشست صمیمانه ای در کمیته ملی المپیک داشت که در این جلسه ابتدا زهرا رحیمی نژاد مدیر فنی تیم ملی کبدی به ارائه گزارشی از روند آماده سازی تیم برای شرکت موفق در بازی‌های آسیای هانگژو پرداخت و سپس اعضای تیم ملی کبدی خود را معرفی و به سابقه حضورشان در تیم ملی اشاره کردند .
در ادامه نایب رئیس بانوان در خصوص حضور بهتر و موفق‌تر در بازی‌های آسیایی هانگژو،  اعضای تیم را راهنمایی و به ارائه توضیحاتی پرداخت.
گفتنی است بازی‌های آسیایی هانگژو از اول تا شانزدهم مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد و تیم ملی کبدی و کاراته بانوان از تیم‌های شرکت کننده در این بازی‌ها هستند.

 

تیم ملی بانوان کاراته

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا