رعایت تمهیدات بهداشتی مهم‌ترین شرط فدراسیون تیراندازی برای آغاز اردوها - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاین ورزش هاتیراندازی

رعایت تمهیدات بهداشتی مهم‌ترین شرط فدراسیون تیراندازی برای آغاز اردوها

اردوی تیم ملی تیراندازی در صورت رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در بحث اسکان تیراندازان، آغاز خواهد شد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از خبرگزاری تسنیم، اردوهای تیم ملی تیراندازی در حالی در چند روز آینده آغاز خواهد شد که برخی از تیراندازان ملی‌پوش ساکن تهران با توجه به برنامه‌های مد نظر کادر فنی و سرمربیان تیم ملی، تمرینات خود را آغاز کرده‌اند.

آنچه قبل از آغاز تمرینات برای فدراسیون تیراندازی در اولویت قرار دارد، تامین شرایط بهداشتی و تمهیدات لازم در این زمینه برای تیراندازانی است که از سایر شهرها راهی تهران می‌شوند.

جواد فروغی از ایلام و هانیه رستمیان از مازندران در بخش تپانچه و در بخش تفنگ نجمه خدمتی از خراسان جنوبی، آرمیتا صادقیان از ایلام، فاطمه کرم زاده از بوشهر و مریم صداقت از تهران اعضای شرکت کننده تیم ملی در تیراندازی و 6 تیراندازی المپیکی ایران هستند که باید در این مرحله اردو شرکت کنند و با توجه به اینکه اکثر آنها از شهرستان‌ها هستند و باید در خوابگاه فدراسیون تیراندازی ساکن شوند، شرط اول آغاز اردو رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در خوابگاه است.

سخنگوی فدراسیون تیراندازی در این باره گفته است: حفظ سلامتی ورزشکاران برای ما از هر چیزی مهمتر است. همچنین دغدغه اصلی سرمربیان تیم‌های ملی نیز به حضور تیراندازان در خوابگاه و نکات بهداشتی مربوط به آن باز می‌گردد.

فدراسیون تیراندازی تمهیداتی را در نظر گرفته که در زمان تمرین یا مسابقات تماشاگر یا خبرنگاری در سالن حضور نداشته باشد تا نکات بهداشتی در بالاترین سطح قرار گیرد.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا