رعدی: در این تورنمنت به دنبال کسب نتیجه نبودیم - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتوپ و تورفوتبال

رعدی: در این تورنمنت به دنبال کسب نتیجه نبودیم

مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: بازی برابر اسپانیا آسان نخواهد بود اما بازیکنانم تمام تلاش خود را در این بازی به کار خواهند گرفت.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی رعدی، مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: بازی برابر اسپانیا اصلا آسان نیست. اسپانیا بازی مقابل روسیه یک فوتسال فوق العاده را برگزار کرد و در مقابل پرتغال ۴ بر صفر بازی را واگذار کرد. این نشان می دهد تیم ها دنبال بازی پایاپای و کسب تجربه هستند تا نتیجه.

وی در ادامه عنوان کرد: بازی برابر روسیه کاملا پایاپای بود. موقعیت های زیادی داشتیم روی دو اشتباه فردی، گل خوردیم. در دقیقه ۱۹ نیمه اول و در نیمه دوم در دقایق اولیه این اتفاق رخ داد. بازیها در این تورنمنت بسیار سنگین بود.

در دو بازی برابر روسیه و پرتغال بزرگترین دستاوردمان کلاتی، لطف آبادی و کمالی را ارزیابی کرده و بسیار عالی درخشیدند و این سه بازیکن جوانانی هستند که به تیم تزریق شدند.

مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان در پایان گفت: جدای از نتیجه از عملکرد تیم راضی هستم و اگر برنامه ریزی مناسبی داشته باشیم در آسیا بدون شک حرف اول را می زنیم و در جهان نیز می توانیم آینده درخشانی داشته باشیم. اما رخ دادن این اتفاق مستلزم برنامه ریزی دقیق و اجرای آن است.

همانطور که بارها اعلام کردم خستگی یکی از عوامل عدم نتیجه مناسب در این تورنمنت بود. اگر نفراتمان سرحال تر بودند شاید باز اول نتیجه بهتر بود. در بازی اول ۶ بار بازیکنانم با دروازه بان پرتغال تک به تک شدند اما عدم تمرکز و خستگی به آسانی باعث شد تا موقعیت هایمان را از دست بدهیم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا