رقابت‌های لیگ نونهالان دختر برگزار شد - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتکواندوکشتی و رزمی

رقابت‌های لیگ نونهالان دختر برگزار شد

دیدارهای هفته نخست رقابت‌های گروه اول و دوم مسابقات لیگ نونهالان دختر «جام شکوفه‌های تکواندو» روز گذشته (سه‌شنبه – ۲۸ خردادماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول از دهمین دوره لیگ نونهالان دختر «جام شکوفه‌های تکواندو» با حضور ۲۳ تیم و در دو گروه (۱۲ و ۱۱ تیمی) روز گذشته (سه شنبه – ۲۸ خردادماه) در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار شد.

در گروه اول تیم‌های لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ، هیات تکواندو شهرستان بهار، هیات تکواندو استان گیلان، هیات تکواندو شهرستان سرخه، هیات تکواندو استان سمنان، هیات تکواندو استان کردستان، هیات تکواندو دورود، هیات تکواندو استان کرمان، هیات تکواندو استان مرکزی، هیات تکواندو شهرستان کرج و باشگاه استاد رحمانی حضور دارند.

در پایان رقابت‌های هفته نخست تیم‌های هیات تکواندو استان گیلان، هیات تکواندو شهرستان کرج و هیات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ به ترتیب در رده اول تا سوم قرار گرفتند.

نتایج کسب شده گروه اول به شرح ذیل است:

هفته اول

تیم هیات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ ۷ – تیم هیات تکواندو شهرستان بهار ۳

تیم هیات تکواندو استان گیلان ۱۰ – تیم هیات تکواندو شهرستان سرخه صفر

تیم هیات تکواندو استان سمنان ۵ – تیم هیات تکواندو استان کردستان ۵

تیم هیات تکواندو دورود ۷ – تیم هیات تکواندو استان کرمان ۳

تیم هیات تکواندو استان مرکزی صفر – تیم هیات تکواندو شهرستان کرج ۱۰

تیم باشگاه استاد رحمانی ۴ – تیم لوازم خانگی کن ۶

در گروه دوم نیز تیم‌های هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری، هیات تکواندو استان خوزستان، هیات تکواندو استان گلستان، پروین تحریر تبریز، هیات تکواندو شهر درچه، هیات تکواندو شهرستان محمدیه، آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن، هیات تکواندو شمال‌غرب، آلپای آذربایجان غربی، هیات تکواندو شهرستان فلاورجان و هیات تکواندو استان قم به مصاف یکدیگر می‌روند.

در پایان دیدارهای هفته نخست، تیم‌های هیات تکواندو شهرستان فلاورجان، هیات تکواندو شمال‌غرب و هیات تکواندو شهرستان محمدیه رده اول تا سوم جدول را به خود اختصاص دادند.

نتایج کسب شده گروه دوم به شرح ذیل است:

تیم هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری – استراحت

تیم هیات تکواندو استان خوزستان ۵ – تیم هیات تکواندو استان گلستان ۵

تیم پروین تحریر تبریز ۶ – تیم هیات تکواندو شهر درچه ۴

تیم هیات تکواندو شهرستان محمدیه ۷ – تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن ۳

تیم هیات تکواندو شمال‌غرب ۹ – تیم آلپای آذربایجان غربی یک

تیم هیات تکواندو شهرستان فلاورجان ۹ – تیم هیات تکواندو استان قم یک

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا